РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 37 (1 жовтня 2010) 

 • Свята вода на Дарницький міст

  Звершилося. 27 вересня 2010 р. урочистості з нагоди відкриття залізничного сполучення через р. Дніпро по новому залізнично-автомобільному мостовому переходу розпочалися з того, що намісник Успенської Києво-Печерської Лаври, Архієпископ Української Православної Церкви Павло освятив величну споруду з чаші зі святою водою. Таким чином будівельники і залізничники відзначили велике церковне Свято Воздвиження Чесного Хреста. В честь цього свята побудовано багато церков і костелів. А тепер завершено і першу чергу будівництва мостового переходу. Про це у своїх промовах говорили Прем’єр-міністр України Микола АЗАРОВ, міністр транспорту та зв’язку України Костянтин ЄФИМЕНКО, генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН.

  Отже, відкриття руху на двох залізничних коліях мостового переходу через р. Дніпро створює можливість з раціонального розподілення обслуговування пасажирських та швидкісних поїздів між ст. Київ-Пасажирський та новим вокзальним комплексом на ст. Дарниця. Окрім того, впровадження в експлуатацію залізничної складової цієї споруди над Славутичем уможливить проведення ремонту існуючого двоколійного залізничного мосту, який збудовано у 1946 - 1950 рр. Таким чином можна буде продовжити термін його експлуатації.

  Як уже повідомляло «Рабочее слово», починаючи з липня 2004 р., під час виконання будівельно-монтажних робіт споруджено 148 опор, змонтовано 37 тисяч тонн металоконструкцій (у тому числі 14 тисяч тонн металевих конструкцій для залізничної складової). Крім того, відсипано понад 22 тисячі кубічних метрів для створення насипу, прокладено 14 кілометрів колій та змонтовано контактну мережу протяжністю майже 40 км.


  Урочиста молитва Архієпіскопа ПАВЛА

  Загальна кошторисна вартість складає дев’ять мільярдів 157 мільйонів гривень.

  Державним бюджетом України на 2010 р. у рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату з футболу «Євро-2012» для будівництва передбачено спрямувати інвестиції на загальну суму у 650 мільйонів гривень. Станом на 25 вересня для фінансового забезпечення будівництва з держбюджету України виділено 500 мільйонів гривень. Як запевнив присутніх на урочистостях журналістів М. Азаров, Уряд зобов’язується вчасно спрямовувати інвестиції для повного завершення будівельного процесу.

  А гроші необхідні. За словами начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина, вже у 2010 р. планується завершити будівництво автомобільного проїзду з лівого на правий берег. На сьогодні тут у межах проїзної частини виконано гідроізоляційні роботи, укладається асфальтове покриття. Майже завершено монтаж прогонових споруд для створення автопроїзду. Приміром, на будівництві правобережних автодорожніх підходів споруджено опори з автодорожньої естакади та змонтовано металеві конструкції на верхньому рівні.

  Микола Азаров наголосив на тому, що він добре обізнаний ходом будівельно-монтажних робіт. Темп і якість їхнього проведення, як засвідчила остання інспекційна перевірка членів Уряду, високі.

  У діловій розмові із першим заступником голови Київської міської держадміністрації Олександром ПОПОВИМ Олексій КРИВОПІШИН наголосив на тому, що столична мерія має найближчим часом забезпечити транспортні маршрути, що обслуговуватимуть пасажирів, які прибуватимуть на залізничну платформу Лівий берег.

  ...Журналісти з багатьох республіканських мас-медіа цікавилися у керівників Уряду і транспортної галузі про конкретні строки завершення грандіозної новобудови. Отримано відповідь: «Міст запрацює на повну потужність у 2011 році».

  Фото Олега КАЗИКІНА

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05