РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 36 (24 вересня 2010) 

 • Ювілей - то добра нагода пов'язати сучасне із прийдешнім


  Василь ГОЛОВКО, начальник Козятинської дирекції залізничних перевезень - заступник начальника залізниці

  Південно-Західна залізниця святкує. Річниця - добра нагода пов'язати минуле із сьогоденням і разом з тим визначити напрям руху на майбутнє, враховуючи досвід попередніх років роботи.

  Ювілей залізниці колектив Козятинської дирекції залізничних перевезень зустрічає з певним оптимізмом. Це не гучні слова заради звіту. Збільшення обсягів перевезень вселяє надію на успішне виконання виробничих завдань та покращення основних показників нашої роботи. Виконуються завдання з вивантаження та навантаження вагонів, і вже найближчим часом за цими показниками ми разом з колегами досягнемо рівня минулого року, а у перспективі плануємо й перевершити його. Для цього проводиться постійна робота з вантажовласниками щодо організації нових пунктів навантаження. Надається допомога у будівництві нових і відновленні роботи колишніх під’їзних колій та пунктів навантаження. Так з минулого року на повну потужність запрацювало зернопереробне підприємство по станції Чорнорудка, нещодавно розпочав свою роботу гранітний кар’єр, під’їзні колії якого примикають до станції Рокитне. На черзі - налагодження співпраці з новими, щойно впровадженими в експлуатацію хлібопереробними підприємствами у Білій Церкві та Жашкові. Збільшення обсягів перевезень та раціональне використання наявного штату працівників дали можливість підвищити продуктивність праці у межах дирекції.

  Наш колектив завжди перебував на залізниці на провідних позиціях за обсягами вантажообігу. У різні роки її сталевими магістралями перевозилася левова частка вантажів від усього обсягу перевезень на залізниці. Цього року цей показник складає понад 35%. Це, переконаний, цілком пристойна залізнична величина.

  За останні десятиріччя на дирекції відбулися значні зміни. З’явилося більше засобів автоматизації руху поїздів, телемеханіки, зв’язку. Впровадження нових технологій, удосконалення виробничого процесу, модернізація колії головного ходу дозволяє підняти роботу, а, головне, фах залізничників на більш високий рівень.

  Як там не є, а обличчя залізниці - це її вокзали. За останні роки покращився їхній зовнішній вигляд, суттєво зріс рівень послуг та зручностей для пасажирів. Пасажирські термінали станцій Біла Церква, Шепетівка, Ржевуська, Ізяслав та багатьох інших по праву стали окрасою навколишніх регіонів. Покращилися умови обслуговування пасажирів і на інших станціях, зокрема на станціях Миронівка, Понінка, Кривин, Славута. У найближчих планах - будівництво нового приміського вокзалу станції Фастів. Є зрушення і щодо реконструкції вокзалу Козятин. Роботи з оновлення вже розпочалися.

  Значні переміни у процесі оновлення та розвитку інфраструктури на дирекції вже найближчим часом слід очікувати й від виконання програми з підготовки до проведення у нашій країні першості Європи з футболу у 2012 р. Маю на увазі й облаштування вокзалів, і упорядкування смуг відведень, і, звичайно, проведення всіх тих заходів, що пов’язані з впровадженням швидкісного пасажирського руху на маршруті Київ - Вінниця - Хмельницький - Львів.

  Життя не стоїть на місці і наш колектив докладає постійних зусиль, аби його робота відповідала вимогам часу.

  Користуючись нагодою, у день ювілею залізниці хочу привітати всіх залізничників магістралі, її ветеранів, всіх тих, хто співпрацював і досі співпрацює з її колективом. Побажати їм здоров’я та оптимізму, подякувати за щоденну нелегку працю.

  Василь ГОЛОВКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05