РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 35 (17 вересня 2010) 

 • Скарбниця знань


  завідувачка бібліотекою І. ТРОЯН та читачі бібліотеки - працівники Козятинського будівельно-монтажного експлуатаційного управління В. ГОЛУМБІЄВСЬКИЙ та В. ОЧЕРЕТЯНИЙ

  Головним завданням технічної бібліотеки Козятинської дирекції залізничних перевезень є підвищення повноти диференційного обслуговування керівників залізничних підприємств, провідних спеціалістів, робітників. І це за умов максимального використання довідково-інформаційних фондів Козятинської, дорожньої, республіканської бібліотек та дорожнього центру науково-технічної інформації (ДЦНТІ).

  Для оперативного ознайомлення з новинками літератури застосовується метод «Кільцева пошта», який використовується на всіх залізничних підприємствах вузла. До «кільцевої пошти» потрапляють новинки технічної літератури, залізничних періодичних видань, інформаційні листки ДЦНТІ.

  Завідувачка бібліотекою Ірина Троян працює тут майже 25 років. Метою своєї роботи керівник закладу вважає необхідність доведення технічної книги до кожного потенціального читача та надання необхідної допомоги залізничникам.

  Колектив бібліотеки можна зустріти на технічних заняттях, де проводяться Дні спеціаліста, тематичні виставки, огляди літератури.

  Активна пропаганда виробничо-технічної літератури та інших джерел знань на допомогу виробництву та залізничним студентам-заочникам складає основу всієї діяльності бібліотеки.

  При необхідності можна замовити книжки для провідних спеціалістів, інженерів, студентів-заочників широко використовується МБА (міжбібліотечний абонемент).

  У бібліотеці організовані тематичні виставки: «Залізничний транспорт: вчора, сьогодні, завтра», «Безпека руху на залізничному транспорті» та інші.

  Приємно перебувати в читальному залі. Зелений зимовий сад на вікнах навіє тепло та спокій. Коврове покриття створить домашню атмосферу, а ніжна прохолода дозволить з ясною головою займатися цікавою справою.

  Фонд бібліотеки складає майже 40000 екземплярів книг та періодики. Є тематична література по залізничному транспорту, математиці, фізиці, фінансам, а ще майже 10000 екземплярів художньої літератури.

  В цьому році бібліотекарі вже обслужили 1305 читачів, видали їм 13748 екземплярів літератури.

  Фото автора

  Олександр БАРД
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05