РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 34 (10 вересня 2010) 

 • Здоров’я дітей у надійних руках

  Оздоровчий сезон 2010 р. у дитячих оздоровчих таборах завершився. Саме на цю тему ми ведемо розмову із заступником начальника медичної служби Юрієм ЛАДУБОЮ.

  - Юрію Миколайовичу, як Ви оцінюєте проведення оздоровчого сезону?

  - Хочеться відмітити, що в цілому зміни в дитячих таборах завершилися добре. Інфекційних та карантинних захворювань, на щастя, зареєстровано не було, випадки травматизму в порівнянні з минулим роком зменшилися. Всі діти залізничників відпочили в умовах благодатного клімату, комфортного перебування та контролю з боку медпрацівників. До того ж у педіатричному відділенні Дорожньої клінічної лікарні № 1 (ДКЛ №1) у літній період працювали три санаторні зміни, де оздоровлювалися діти залізничників, які перебувають під диспансерним наглядом. Наголошу: відпочило 114 дітей за рахунок фінансової допомоги залізниці.

  - Чому під час оздоровлення приділялася особлива увага?

  - Безумовно, головне - дотримання вимог безпеки життєдіяльності дітей залізничників, охорона їхнього здоров’я. В першу чергу до таборів відпочинку на оздоровлення направлялися діти залізничників, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи, діти із малозабезпечених та багатодітних сімей. Для відпочиваючих в оздоровчих таборах було організовано повноцінне раціональне харчування, яке за кількістю та якістю відповідало потребам організму дитини. Для роботи з ними було підібрано професійно підготовлені кадри. Цілодобово поруч із дітлахами перебували педагоги-вихователі та кваліфіковані медичні працівники, а на посадах вожатих - студенти педагогічних вузів, інструктори з фізкультури й спорту, плавання, керівники гуртків тощо. Щоденно діти залучалися до спортивних заходів: ранкова гімнастика, змагання на відкритих майданчиках по волейболу, баскетболу, плаванню, настільному тенісу тощо.

  - Чи все було передбачено для лікування дітей залізничників?

  - Усі медичні пункти таборів було розташовано в окремих спорудах, які складалися з приймального, маніпуляційного кабінетів та ізоляторів, в яких налічувалося все необхідне для лікування дітей. Тривалість перебування дітлахів в ізоляторі в середньому складала 2–3 дні. Це у випадках, коли діти хворіли на ОРЗ, бронхіт, отити. Забезпеченість медикаментами та транспортом була повною та своєчасною. Діти, які потребували додаткової медичної допомоги або консультації вузьких спеціалістів, направлялися в міські лікарні та травматичні пункти.

  Медичними працівниками постійно здійснювалися профілактичні заходи, які було направлено на зниження загальної захворюваності: вітамінотерапія (ревіт), полоскання зіва дезинфікуючими розчинами та застосування фізіотерапевтичних методів.

  - Чи реалізуються необхідні організаційні заходи для забезпечення якісного і змістовного оздоровлення дітей?

  - Медичною службою залізниці здійснювався постійний моніторинг усіх етапів проведення оздоровчої кампанії, опрацьовувалася оперативна інформація з таборів стосовно підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей залізничників. Це давало можливість порушити проблемні питання та визначити шляхи їх оперативного вирішення.

  - Дякую за бесіду.

  Довідково. За літній період у дитячих оздоровчих таборах Південно-Західної залізниці відпочило 3282 дитини: ДОТ «Променистий» (м. Євпаторія) - 1874 дитини; ДОТ «Дубки» (м. Жмеринка) - 758 дітей; ДОТ «Зорька» (м. Конотоп) - 650 дітей.

  Бесіду провела Тетяна ШЕМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05