РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (3 вересня 2010) 

 • Футбольні горизонти шепетівчан

  - Тримайте двадцять восьмого! - зриваючи голос, тренер команди-суперниці вже вкотре за матч вимагав від своїх футболістів уважніше і надійніше грати проти нападника шепетівського «Локомотива». Однак той раз по раз проривався крізь захисників і «розстрілював» їхні ворота.

  То був перший матч групового турніру з міні-футболу у рамках ХІІ Спартакіади працівників Південно-Західної залізниці, в якому шепетівські футболісти, виступаючи за команду Козятинської дирекції залізничних перевезень, перемогли своїх суперників із рахунком 5 : 0. І чотири голи у цій зустрічі забив саме двадцять восьмий номер шепетівців - Микола МАКСИМЧУК. А після фінальної гри турніру він як капітан команди підніме над своєю головою і головний приз - Кубок переможців цих змагань.

  - Наша команда вперше у своїй історії стала переможцем Спартакіади працівників Південно-Західної залізниці, - зазначив у нашій розмові одразу після завершення нагородження капітан шепетівців. - Однак це не перший наш спортивний трофей. У музеї історії локомотивного депо зберігається майже два десятки кубків та призів, що виграла останніми роками команда. І сподіваємось, що цей кубок стане ще одним з таких експонатів музею. Впевнені, що не останнім.


  спортивні трофеї міні-футболістів займають чільне місце в музеї депо

  Міні-футбол у локомотивному депо Шепетівка сміливо можна вважати спортом №1. Цій чудовій захоплюючій грі більшість свого вільного часу віддають десятки деповчан. А місцева команда є гордістю підприємства. Вона - багаторазовий чемпіон міста, переможець регіональних турнірів. Саме футболісти «Локомотива» складають кістяк команди міста Шепетівки, яка виступає на першість області з футболу. І виступає досить успішно. Цього року після першого кола вони входять до п’ятірки кращих команд і реально борються за місце у призовій трійці.

  - Ми ж не професіонали, а аматори, - продовжує мій співрозмовник. - Тож зрозуміло, що граємо у вільний від роботи час. Календар змагань зазвичай складається так, що основні дні ігор плануються на вихідні. У команді грають лише ті, хто працює у депо. А це люди різних спеціальностей. І якщо для одних вихідні завжди припадають на суботу та неділю, то для членів локомотивних бригад з цим дещо складніше. У них свій графік роботи. Але керівництво депо завжди йде нам назустріч і на важливі матчі чи навіть турніри надає їм можливість зіграти за команду.

  Хрещеним батьком команди тут усі вважають слюсаря з ремонту рухомого складу Миколу ОГОРОДНІКА. Років п’ятнадцять тому, прийшовши працювати у депо, Микола Анатолійович, як кажуть, загорівся відновити спортивну славу трудового колективу, що у середині 90-х поволі втрачалася. Сам великий шанувальник футболу, він у свої майже сорок років активно пропагував цей вид спорту, збирав навколо себе молодих деповчан, створював команду. Він часто клопотав перед керівництвом депо, щоб взяли на роботу того чи іншого юнака, якщо бачив у ньому не лише майбутнього фахівця-залізничника, а й перспективного футболіста. Так з’явилися у депо, а згодом і у команді, і Микола МАКСИМЧУК, і Юрій ТКАЧУК, і Олександр МАТВІЙЧУК, які починали свою трудову біографію слюсарями у виробничих цехах. А воротар команди Дмитро СВІНЦІЦЬКИЙ понад півроку чекав вільної посади, щоб влаштуватися на роботу у депо.


  команда з міні-футболу локомотивного депо Шепетівка

  - За останні десять років лише двоє працівників, яких Микола Анатолійович рекомендував взяти на роботу у локомотивне депо, залишили колектив. Інші й досі працюють і активно грають за команду, - говорить Микола Максимчук. - Та й кістяк нашої команди вже протягом тривалого часу залишається незмінним. До тих, чиї прізвища були згадані трохи вище, я б додав ще наших ветеранів - машиністів електровозів Ігоря ОСИПЮКА та Володимира ЗУБАРЄВА, їхнього молодого колегу - помічника машиніста Віктора ФЕДОРЧУКА, а також інженера з прийому локомотивів Олександра ЗАВІСТОВСЬКОГО. Саме таким складом ми й виступаємо на турнірах.

  І слід сказати, що виступають вдало. Серед здобутків шепетівських футболістів за останній період, крім чемпіонства на ХІІ Спартакіаді залізниці, є ще перемоги у регіональних турнірах на кубок Острозької академії та турнірі в Луцьку. Носять вони й титул чемпіонів з міні-футболу серед команд Козятинської дирекції залізничних перевезень. Найближчі плани - вдалий виступ у чемпіонаті Хмельницької області, ігри другого кола якого відбуваються у ці дні. Футбольні горизонти вражають уяву.


  Фото автора та з архіву музею

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05