РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 48 (16 грудня 2005) 

 • 18 грудня — День енергетика


  Трудівники служби електропостачання

  Духовий оркестр (керівник Ігор Дяченко) лише розпочав звітний концерт. Наступні виступи теж були цікавими й тепло сприймалися глядачами. Та особливий успіх, без перебільшення, мали танцювальні номери. Вони становили третину звіту. Таке число і помітна хореографічна перевага далеко не випадкові. Танцювальний колектив «Веснянка» - найвідоміший тут самодіяльний колектив. І найчисельніший - сто двадцять учасників. «Веснянка» неодноразово була дипломантом міських і обласних творчих конкурсів, виступала на багатьох сценах, у тому числі й Харкова, коли звітувала залізнична самодіяльність України. Торік ансамбль названо кращим танцювальним колективом Південно-Західної залізниці.


  Після концерту прошу керівників «Веснянки» Наталію Міщенко і Наталію Ширіну дати оцінку виступам вихованців.

  - Діти старалися, - сказала Наталія Міщенко. Дуже старалися, дуже хвилювалися. Як хвилювалися, звичайно, і ми з Наталією Анатоліївною Ширіною. Концерт - це завжди екзамен. І для самих артистів, і для тих, хто до нього готував.

  - А що дають дітям заняття у танцювальному ансамблі? - запитую Наталію Іларіонівну.

  - Вони, перш за все, долучаються до прекрасного, вчаться самі творити. Діти в старшій групі вже фантазують, приносять свої рисунки танців, малюють ескізи костюмів. По-друге, ансамбль здружує дітей, виховує, дисциплінує…

  І залишається в пам’яті на все життя. Але про це вже мовили колишні вихованки «Веснянки» Наталія Зеленська, Світлана Проценко та Яна Самусь. Вони самі із п’яти років танцювали на залізничній сцені, а коли стали матерями, то дітей своїх без вагань привели в науку до Наталії Міщенко.

  Наталія Ширіна теж розпочинала із «Веснянки». І теж повернулася. Але уже як колега Наталії Іларіонівни.

  Три групи «Веснянки» у звітному концерті показали танці «Кордон», «Натхнення», «Протиборство», «Віночок Закарпаття», молдавський танець, українську польку і два естрадні танці.

  Група «Кураж» теж не перший рік на сцені. Попри легковажну назву (кураж - це не що інше, як удавана сміливість, розв’язно-невимушений стан), музику вони грають свою і далеко не розважальну. Керівник гурту, автор і виконавець, інженер будівельно-монтажного експлуатаційного управління Іван Супрун тексти для пісень бере як відомих поетів, так і конотопських авторів. На цьому концерті прозвучали його нові твори «Весна» (слова конотопчанина Андрія Портнова) і «Дорога» (слова відомого російського поета Андрія Дементьєва).

  Звітний концерт - це підсумок. Підсумок роботи за рік. І на сцені, зрозуміло, конотопчани показали кращі номери. Які з них потраплять на столичну, вирішить журі.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05