РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (3 вересня 2010) 

 • Коли забувають про інструкцію…

  Залізниця завжди була, є і, певне, довго буде залишатися зоною підвищеної небезпеки. Тому працівники сталевих магістралей не перестають нагадувати про це пасажирам і клієнтам залізниці - всім, хто користується її послугами або пов’язаний з нею через партнерські відносини.

  Здається, таку просту істину вже засвоїли навіть дошколята. Проте трапляється дорослі і цілком свідомі люди ігнорують її, забуваючі, що недбалість чи легковажність на залізниці може мати гіркі наслідки. На превеликий жаль, такі випадки непоодинокі. Підтвердженням тому - печальна подія, яка зовсім недавно трапилась на ст. Волочиськ.

  Ось про що розповів в. о. начальника цієї станції Віктор СКРИПКОВСЬКИЙ. До професійних обов’язків лаборанта Наталії В. входило брати проби зерна на аналіз товарної якості з вагонів, що відправлялися з хлібокомбінату ТОВ «Агробізнес». Зазвичай, вона це робила, не виходячи за ворота комбінату, адже підприємство має свої під’їзні колії, на які й виставляються вагони під завантаження. Того злощасного дня Наталія вчасно справилася із своїм завданням, і п’ять завантажених зерновозів вже перебували на станційних коліях. Та саме в цей час на комбінаті з’явилася комісія з Хмельницької державної хлібної інспекції. У комісії виникли претензії до отриманих аналізів, і вона стала вимагати повторити проби. І ось в порушення інструкції лаборантка покидає територію свого підприємства, йде на станцію, забирається драбиною на вагон, що перебував під контактною мережею, опускає щуп у люк. І трапилося те, про що її неодноразово попереджали під час інструктажів з безпеки праці. Її було вражено струмом високої напруги. Зараз, молода жінка, мати 6-річної дитини, в лікарні у важкому стані. Що спонукало її, людину з достатнім виробничим досвідом, грубо порушити вимоги інструкцій, за якими вона взагалі не повинна була покидати ворота підприємства, покаже спеціальне розслідування.

  - Робота з попередження нещасних випадків з громадянами і клієнтами нами ведеться постійно. Про необхідність дотримання вимог поведінки на залізниці ми завжди нагадуємо своїм клієнтам. Та цей випадок змусив нас вдатися до додаткових заходів. Тепер зокрема на воротах хлібокомбінату ТОВ «Агробізнес» за нашою вимогою з’явився плакат: «Остерегайся контактного проводу!» - завершив свою оповідь Віктор Скрипковський.

  Враховуючи, що такі випадки траплялися і раніше, хотілося б зайвий раз нагадати читачам: територія залізниці - місце підвищенної небезпеки. Про це необхідно пам’ятати всім: і працівникам залізниці, і людям, які користуються її послугами - пасажирам, відправникам та отримувачам вантажів.

  Анатолій РОМАНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05