РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (3 вересня 2010) 

 • З турботою про пасажирів

  Літня спека потроху здає свої позиції. Проте про зиму із сніговими заметами та морозами думати не хочеться. Однак доводиться. Особливо фахівцям нашої залізниці, які безпосередньо відповідають за безпеку пасажирів на посадочних платформах та ін. А у Жмеринській дирекції залізничних перевезень не лише думають про підготовку до зими, а й виконують певні роботи, спрямовані на покращення умов для пасажирів та працівників залізниці у холодну пору року.

  Ці роботи різнопланові, але варто звернути увагу лише на ті, що спрямовані на посилення безпеки пасажирів, які відправляються у подорож залізничними потягами. Щоб потрапити до пасажирського вагона, необхідно вийти на посадочні платформи, причому як на залізничних станціях, так і на зупинних пунктах. І кожна платформа має відповідати певним вимогам. Та, на жаль, з часом ці спеціальні споруди поступово руйнуються і стають небезпечними, особливо в непогоду, коли покриваються снігом чи льодом.

  На вокзалі ст. Вінниця під час реконструкції та капітального ремонту було обладнано три посадочних платформи, які відповідали всім вимогам безпеки руху поїздів та збереження здоров’я пасажирам. За час, що минув після ремонту, а це вже понад п’ять років, особливо нинішнього дощового літа, в окремих місцях на платформах утворилось просідання тротуарної плитки. За нормальної погоди ці виярки великої загрози для безпеки пасажирів не створюють. А от коли випаде сніг чи на платформі утвориться ожеледь, хтось із пасажирів може послизнутись і... Щоб такого не сталося начальник вокзалу Григорій МОСКАЛЬЧУК вирішив завчасно вжити необхідних заходів. За погодженням відповідних служб на вокзал направили спеціальну бригаду ремонтників із Жмеринського будівельно-монтажного поїзда №649, де начальником - Василь ТИХОНЮК. Фахівці, яких очолив Руслан ГУТИЙ, днями приступили до роботи. В пошкоджених місцях вони зняли тротуарну плитку і біля перонного бордюру залили бетонним розчином утворені виярки. Коли бетон укріпиться, вони відновлять покриття перонів. Тож взимку перони на вокзалі ст. Вінниця будуть такими ж безпечними, як і раніше.

  Дбають у Жмеринській дирекції і про пасажирів, які користуються приміським залізничним транспортом. Так на зупинних пунктах Демидівка і Козачівка щойно завершили реконструкцію посадочних платформ на парному напрямку. Над цим чимало потрудились фахівці Вінницької дистанції колії під керівництвом головного інженера цього структурного підрозділу Миколи ПОДОЛЯНА. Вони не просто відремонтували ці залізничні споруди, а практично зробили нові. Причому за технологією, яка відповідає сучасним вимогам. Для цього використали спеціальні залізобетонні блоки та панелі. Після реконструкції платформи на зупиночних пунктах стали вищими, зручнішими для посадки в електропотяги. До того ж і їх не потрібно буде розбирати при проведенні чергової реконструкції чи ремонту колії. А, головне, в холодну пору року вони залишаться такими ж безпечними для пасажирів, як і влітку. Такі ж платформи планується спорудити й на інших зупинках електричок. А також проводиться заготовка 85 тонн піщано-сольової суміші, якою посипатимуть посадочні платформи при утворенні на них ожеледиці. Тож уже сьогодні дбають про те, щоб взимку пасажир не послизнувся.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05