РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 33 (3 вересня 2010) 

 • Довгоочікувана компенсація

  Схоже на те, що на Козятинській дирекції залізничних перевезень за останній період стало вже доброю традицією щомісячно успішно завершувати виконання планових завдань щодо надходження у скарбницю залізниці коштів за перевезення пасажирів у приміському залізничному транспорті. Так у червні цей показник становив 110,7% від плану, у липні - 127%. А за декілька днів до завершення серпня планове завдання місяця було виконано на 108,3%.

  - Це ще не остаточні цифри, - коментує показники серпня начальник пасажирського сектору дирекції Володимир МАЗНИЙ. - Ми сподіваємось на збільшення цієї суми, адже на початку вересня матимемо значний наплив пасажирів з числа студентів.

  Якихось особливих причин, що дозволяють козятинцям успішно виконувати ці планові завдання, начальник пасажирського сектору дирекції не бачить.

  - Працюємо у звичному для нас режимі, - каже він. - Хіба що ретельніше організували роботу наших громадських контролерів, які здійснюють контроль при посадках пасажирів на станціях, а також посилили вимоги до роботи роз’їзних квиткових касирів. Періодично ми проводимо по декілька контрольних перевірок на кожному напрямку приміських сполучень, аналізуємо пасажиропотоки у різні дні тижня і протягом доби. Тож добре володіємо ситуацією і тепер доводимо до наших роз’їзних касирів реальні та збалансовані плани щодо отримання коштів за послуги від перевезення. Крім того, після ухвалення держбюджету на цей рік, нарешті почали отримувати хоч деяку частину грошової компенсації від місцевих органів влади за перевезення пільговиків.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05