РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (27 серпня 2010) 

 • Головне за все - злагодженість

  Звичайно, майстерність пожежних перевіряється під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Проте, за цим показником визначити вправність вогнеборців важко, оскільки пожежі бувають різних категорій та, на щастя, трапляються не так вже й часто. Саме тому й був винайдений такий вид спорту, як пожежно-прикладний.

  Сильна спека цього літа та майже рекордна кількість загорянь поблизу смуги відведення залізниці зробила бійців пожежних поїздів головними героями останніх публікацій на сторінках газети. Не випадково, що фінальні змагання з пожежно-прикладного спорту між командами Південно-Західної залізниці, які відбулися на тренувальному майданчику пожежного поїзда «Дарниця», привернули не аби яку увагу журналістів «Рабочего слова».

  У цей день, на щастя, спека значно відступила і погода, у порівнянні з попередніми періодами, була навіть прохолодною. Звичайно це сприяло високим результатам, яких досягли спортсмени. Розпочалися змагання з подолання стометрової смуги з перешкодами. Це тільки з першого погляду здається, що ця вправа простіша за просте - перестрибнути через забор, підхопити пожежний рукав, пробігти бумом, розгорнути рукав, під’єднати його до розгалуження, а до нього ствол і все - фініш. Але, як показали змагання, тонкощів у цій дисципліні багато: будь яке, навіть саме незначне, порушення правил проведення змагань не можливо допускати, з яких саме не приємніше, коли, вже на фініші, рукав від сильного ривка від’єднується від розгалуження. Це призводить до нульового результату. Переможцями в цьому виді змагань стали Віталій Побережний, Валерій Дудар з Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони та Олександр Пугач з Конотопського загону, які посіли відповідно призові місця.

  Наступною була пожежна естафета, апогеєм якої є гасіння полум’я у ємності. За її умовами вогонь не повинен знов розгорітися, доки гравець не досягне фінішної лінії. Саме це й підвело команду Козятинського загону - завершуючий естафету спортсмен, поспішаючи, не переконався у відсутності язиків полум’я у ємності, тому, не зважаючи на високий часовий показник - «баранка», що суттєво вплило на загальний результат. У підсумку переможцем у цьому виді стала команда Київського загону з часом 69 секунд.

  У змаганнях із штурмовою драбиною безумовними лідерами стали бійці Козятинського загону, перше місце з часом 8,67 секунди знов посів Віталій Побережний, за ним Олег Вернюк та Михайло Ковалишин.

  Відзначилися козятинці й на висувній трьохколінній драбині перші два місця опанували Михайло Ковалишин та Валерій Дудар, а замкнув трійку призерів Микола Алєксєєв з Київського загону.

  А найвидовишнішою стала остання вправа - бойове розгортання. Тут, перш за все, - злагодженість у діях всієї команди. Найбільш спритними виявилися представники Київського загону. З часом 40,24 секунди вони стали першими. Козятинці, перевищивши рекордний час на три секунди, були другими. Конотопський загін, відповідно - третій.

  У підсумку, за рішенням судей, загальнокомандну першість і Кубок виборола команда Київського загону відомчої воєнізованої охорони. Так трапилося, що набравши мінімум призів в індивідуальних змаганнях, кияни, завдяки злагодженим діям у командних видах, змогли вирвати перемогу в козятинців.

  Як підкреслив у своїй промові під час нагородження головний суддя змагань, заступник начальника служби відомчої воєнізованої охорони - головний інспектор з пожежного нагляду залізниці Іван Слуговін, головне не те, хто яке місце посів, а те що всі продемонстрували високий професіоналізм і здатність якісно виконувати свою роботу. З кращих вогнеборців буде сформовано команду Південно-Західної залізниці, яка відстоюватиме честь столичної магістралі на фінальних змаганнях Укрзалізниці в Хмельницькому наприкінці вересня.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05