РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 32 (27 серпня 2010) 

 • Якість колії зросла. Це не може не тішити


  оператори дефектоскопного візка Микола БЕНЕДИК та Володимир ПОСВИСТАК

  Мало не щодня пройти декілька, а то й десятки кілометрів шпалами залізничних колій для операторів дефектоскопного візка Миколи БЕНЕДИКА та Володимира ПОСВИСТАКА - звична справа. Справа дуже відповідальна. Образно кажучи, вони вартові безпеки руху. За роки роботи на залізниці кожен з них здійснив колійних «подорожей» не на одну тисячу кілометрів.

  - Якщо відверто, то я ніколи не підраховував, скільки пройшов ось так зі своїм дефектоскопним візком коліями нашої дистанції за ці вісімнадцять років, що працюю на залізниці, - щиро зізнався Володимир. - Це ж, якщо за місяць ми обстежуємо рейки хоча б на 110 - 120 км колії...

  Та подолані відстані - не основний показник у роботі дефектоскопістів. Головне - забезпечення безпеки руху на магістралі. Дефектоскопісти за допомогою спеціальних приладів визначають якість рейок, наявність пошкоджень на них, що можуть вплинути на безпеку руху.

  - Чи часто знаходите такі пошкодження? - Траплялося, - дещо ухилився від конкретної відповіді Микола. - Однак можу визнати - останніми роками їх стало значно менше. Якість залізничних колій, а разом з тим і рейок, після модернізації головного ходу магістралі на нашій дистанції, звичайно, зросла. Ми ось завершили планову перевірку колії головного ходу від Чорнорудки до Козятина. Суттєвих зауважень немає. То ж це не може не тішити.

  Завершивши огляд визначеної ділянки, дефектоскопісти пішли готуватися до наступного дня. Завтра вони знову неквапливо котитимуть рейками свій візок, уважно вивчаючи показники вимірювальних приладів, мов ті лікарі, щоб виявити «хворі» місця у рейки.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05