РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 31 (20 серпня 2010) 

 • Перемога. Успіх. Це тішить сьогодні. А завтра?

  Командна перемога конотопчан у залізничній спартакіаді для мене особисто стала приємною несподіванкою. Бо не вірилося, що спортивне щастя посміхнеться другий раз поспіль - такий же результат був і на попередніх змаганнях. Бо я бачив, як виступають Віталій Андріяш й Оксана Чеченьова, бо в інших дирекціях теж є сильні футболісти, шахісти та волейболісти. Бо за два роки спортивна ситуація на вузлах і підприємствах транспортного регіону змінилася: хтось постарів і перестав тренуватися, хтось виїхав за межі, а в молодого поповнення ще бракує досвіду виступів на турнірах подібного рівня. Та маємо те, що маємо: стабільно високі результати в усіх видах змагань вивели команду на перше місце.

  Про що свідчать ці результати? Лише про одне - спорт не залишається поза бортом залізничного життя. І коментар заступника директора Будинку науки і техніки з фізкультурно-масової роботи Андрія Панюти на час підготовки до спартакіади підтверджує приємний висновок. Розпочинає він з міні-футболу. Уся команда, за його словами, представлена локомотивним депо Конотоп. Машиністи добре зіграні, беруть участь у міських змаганнях і футбольних змаганнях серед залізничників. Що розвитку спорту підприємство надає велику увагу.

  Останнє - поза всяким сумнівом. Зі спортом у локомотивному депо дійсно дружать. І я пригадую, як уважно стежив за виступами своїх гирьовиків Володимир МОКРЯКОВ, заступник начальника депо з кадрів і єдиний присутній «кадровик» на цьогорічній спартакіаді дирекції. Пригадую, що в депо завершують обладнання залу психологічного розвантаження. Назва умовна - дві третіх його площі займають силові тренажери, тенісний і більярдний столи, тобто все робиться з фізкультурним ухилом. Що питання спорту постійно знаходяться у полі зору профкому підприємства, очолюваного Михайлом САМОЙЛЕНКОМ. Що тут влаштовуються змагання між колонами і ремонтними цехами та готують волейбольний майданчик зі штучним покриттям. Власне, він практично готовий - затримка за енергетиками, які пообіцяли перенести закопаний під майданчиком електрокабель. Що депо має сильний спортивний актив.

  Про волейбол Андрій Панюта міг розповісти багато - сам грає, та обмежується словом «Локомотив». Для конотопчанина назва команди говорить лише про перемогу: «Локомотив» останні роки упевнено лідирує в усіх міських змаганнях. І що в ній дійсно грають залізничники. Андрій Панюта в даний час помічник начальника Конотопської дирекції, Олег КАЛЮЖНИЙ працює на станції Конотоп, Сергій ГІРІЧЕНКО, Віктор КОВАЛЕНКО й Олексій ЗЕЛЕНІН - у локомотивному депо. Має фах помічника машиніста Олександр Калюжний, але юнак поки що без роботи.

  Шаховий Конотоп на залізничних спартакіадах досить довго представляв і, до речі, перемагав неодноразово Олександр БРУШКО. Тільки шахіст виїхав за межі міста. Але раптом знайшлася достойна заміна. Раптом, бо це справді випадково. Монтер КМС-119 Руслан БОЛЯЧЕВЕЦЬ прийшов у БНіТ і сказав: «Граю в шахи. Можу виступати за Конотоп». Не повірили. Поїхали в міський парк, де щовечора збираються найсильніші конотопські шахісти. Одну партію зіграв Руслан, другу, третю - справді може. Потім були змагання, Руслан упевнено перемагав, тому сумнівів, включати чи не включати його до складу команди, не було. Руслан Болячевець зайняв на спартакіаді перше місце.

  Так само вдало виступила Олена РУДЬКО. Власне, не вона мала їхати до Фастова. На змаганнях у дирекції перемогла Наталія ШЕВЧЕНКО (Бахмацька дистанція сигналізації і зв’язку), але несподівано захворіла. Відстоювати високу шахову репутацію дирекції довелося срібному призерові турніру - Олені Рудько зі станції Конотоп.

  Фастів показав, що в регіоні на підйомі силові види спорту. За словами Андрія Панюти, Ігореві ПЕТРУНІ (Хутір Михайлівська дистанція колії) серед атлетів найважчої категорії в армрестлінгу рівних не було. Що добре виступили Олег КУЛІК (ст. Конотоп), Олександр МАКСІМОВ (вагоноколісна майстерня Ворожба), Сергій СІЛЬЧЕНКО й Сергій ОНОФРІЙЧУК (локомотивне депо Щорс), Анатолій МУРАСТИЙ (локомотивне депо Конотоп).

  Перемога. Успіх. Усе це тішить сьогодні. А завтра? Хто завтра перемагатиме на спартакіадах?

  - Здібна спортивна молодь на підприємствах є, - говорить Андрій Панюта. - Але їм потрібна підтримка, потрібно, щоб у всіх трудових колективах фізкультурна робота активізувалася.

  Уже після розмови пробую скласти спортивний рейтинг підприємств. Можу помилятися, але перше місце в ньому все ж таки займає локомотивне депо Конотоп - тут і футбол, і волейбол, й увага, яку надають спортові профком та адміністрація підприємства. Другу сходинку віддав би машиністам зі Щорса - не так давно вони перемогли на спартакіаді дирекції та станції Конотоп. Займаються спортом в обох дистанціях сигналізації та зв’язку, у вагонному депо Бахмач і Конотопській дистанції колії, на Ворожбянському вузлі. Можна додати вагонне депо Конотоп - тут нещодавно проведено волейбольний турнір між працівниками ПТО, а на ПТО Хутір Михайлівський обладнано волейбольний майданчик. І все, здається. Не густо, та й не безнадійно. І виступати за Конотоп на спортивних змаганнях буде кому.

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05