РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 30 (13 серпня 2010) 

 • Поїзд зупинив вчасно


  заступник начальника локомотивного депо Коростень Микола ВОЛКІВСЬКИЙ і машиніст Віктор КИРИЛЬЧУК

  Так вже повелося, що про сумлінність, як одну з головних рис людей, що впливає на якість їх роботи, ми пишемо досить часто. Бо й дійсно, сумлінних, добросовісних залізничників є чимало. Заступник начальника з експлуатації локомотивного депо Коростень Микола ВОЛКІВСЬКИЙ представив мені машиніста, який нещодавно довів на ділі не лише свою сумлінність, а й пильність, вміння оперативно реагувати в надзвичайних ситуаціях.

  У чому ж це проявилося?

  Одного літнього спекотного дня локомотивна бригада депо у складі машиніста електровоза Віктора КИРИЛЬЧУКА, помічника машиніста Володимира ТКАЧУКА, ведучи вантажний поїзд з Коростеня до Дарниці на перегоні Пенізевичі - Ірша, виявили викид колії. Машиніст вчасно зупинив поїзд, попередивши можливу транспортну подію.

  Втім, що цей машиніст оперативно зреагує в складній ситуації, годі й сумніватися. Адже його відношення до роботи неодноразово ставили за приклад. Особливо, що стосується такого актуального завжди питання, як економія енергоресурсів. Віктор Кирильчук, досконало знаючи маршрут, докладе усіх зусиль, застосує всі свої знання, аби майстерно провести поїзд.

  Запитую у Віктора Миколайовича про його шлях на залізницю, адже, як правило, він у кожного свій, не схожий на інший. У Кирильчука він почався з того, що після школи вступив до Чернігівського залізничного училища. Після навчання отримав направлення в локомотивне депо Коростень, де й почав працювати помічником машиніста. Однак не такою простою виявилася колія його життя, але, як і годиться справжньому чоловіку, він мужньо переніс усі труднощі. Отож згодом його призвали на службу в армію, яку він проходив в Афганістані. Після того гарту, своєрідної школи життя, повернувся знову в депо, де працював помічником машиніста. Згодом закінчив навчання в КЕМТі. З 2006 р. - за правим крилом локомотива. Керівництво депо про цього молодого машиніста відгукується як про людину, що постійно прагне удосконалювати свої знання, підвищувати професійний рівень. Тож побажаємо Віктору Миколайовичу, щоб на його життєвій і професійній колії все складалося добре.

  Фото автора

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05