РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (6 серпня 2010) 

 • Вінницькі пожежні – переможці


  команда-переможець

  Деколи можна почути вислів, що пожежний може проспати 24 години за добу. Можливо, десь такі і є, але не на залізниці. І не тому, що їм доводиться доволі часто займатись справою за призначенням - часто ліквідовувати пожежі, просто вільний від роботи час вони використовують для удосконалення своїх професійних навиків. Причому доволі ефективно. Це підтвердили змагання з пожежно-прикладного спорту на першість Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони, який очолює Валентин ГАЄВСЬКИЙ. А проходили вони на навчальній базі Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту за участю команд від шести пожежних поїздів, що входять до складу загону.

  Традиційно змагання проводились за п’ятьма видами. Спочатку залізничні вогнеборці змагались у подоланні смуги перешкод на стометровій дистанції. Вона включає подолання паркану, зруйнованого мосту та інших перешкод з подальшим приєднанням «рукава» до розподільного крана та ін. Найспритнішим на першому етапі був Сергій АНТОНЧИК з Вінницького пожежного поїзда. А при подоланні вежі за допомогою штурмової драбини не було рівних Олегу ВЕРНЮКУ з того ж структурного підрозділу. У наступному виді разом ці двоє спортсменів здобули перемогу у змаганні з розгортання триколінної драбини та піднімання нею на вежу.


  Перехідний кубок начальнику Вінницького пожежного поїзда Олександру ГАВРИЛЕНКУ вручає Віктор РИБИНСЬКИЙ

  Далі - командні змагання. Бойова естафета включала у себе подолання різних перешкод, гасіння вогнища та виконання інших завдань, які можуть виникнути під час ліквідації пожежі. Тут перемога залежала уже не від одного чи двох вогнеборців, а від усієї команди із п’яти спортсменів.

  Перемогу здобула команда пожежного поїзда із Шепетівки, який очолює Олександр ДУДАР. Друге місце посіли спортсмени-залізничники із Козятина під керівництвом Ігоря ГАЄВСЬКОГО. А третіми були вінницькі вогнеборці.

  На завершальному етапі команди демонстрували свою майстерність у бойовому розгортанні мотопомпи та подачі води для гасіння пожежі двома «рукавами». І, як на кожних змаганнях, фінал видався напруженим, адже від цього залежало, хто стане переможцем. Найгострішою була боротьба між командами Вінницького та Козятинського пожежних поїздів. Першими тут були вогнеборці із Козятина.

  При підрахунку загальної кількості балів перемогу здобула команда Вінницького пожежного поїзда, який очолює Олександр ГАВРИЛЕНКО. Вона й отримала перехідний кубок то грошову винагороду. Друге місце посіли залізничні пожежні із Козятина. А третіми були шепетівські вогнеборці.


  епізод змагань

  Варто звернути увагу на грошове заохочення. Підвищений призовий фонд, на думку начальника Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони Валентина Гаєвського, має зацікавити пожежних удосконалювати професійну майстерність залізничних пожежних. І ці надії виправдались. За словами головного судді змагань - заступника начальника Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони Віктора РИБИНСЬКОГО, нинішнього року спортсмени продемонстрували значно вищу професійну майстерність, ніж торік. І при цьому вінницькі пожежні стали переможцями.

  На фото: команда-переможець; перехідний кубок начальнику Вінницького пожежного поїзда Олександру ГАВРИЛЕНКУ вручає Віктор РИБИНСЬКИЙ; епізод змагань.

  Фото автора

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05