РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 29 (6 серпня 2010) 

 • Візитна картка сервісу


  Андрій КУКУРІКА

  Бригади пасажирських составів, ті, які їдуть в московському напрямку і ті, що прямують у Західну Європу, повинні представляти нашу країни на високому рівні. Щоправда, у внутрішньодержавному сполученні обслуговування пасажирів повинно бути теж належним, адже вимоги залишаються незмінними для всіх провідників. Проте московський напрям - один із найпрестижніших та найвідповідальніших, і від того, яке враження справить на пасажира провідник, яким буде наданий сервіс, залежить, які висновки він зробить про залізницю і про нашу державу.

  Тому інструктор Андрій КУКУРІКА, який курирує поїзд №1/2 Київ - Москва «Столичний експрес» Південно-Західної залізниці (під його підпорядкуванням - московський напрямок та причіпні вагони Київ - Калінінград та Київ - Мурманськ), завжди уважно і прискіпливо перевіряє готовність цього состава перед рейсом. За його словами, така перевірка уже стала традицією, проте нерідко виникають позаштатні ситуації, що потребують швидкого вирішення. Сьогодні на цьому маршруті працює 50% провідників, які мають вищу освіту, а деякі ще продовжують здобувати її у профільних ВНЗ.


  Галина ЯРОШЕНКО та Михайло ІВАЩЕНКО

  Цінність кожного провідника вимірюється багатьма чеснотами і професійним рівнем. У цьому можна було пересвідчитися під час особистого знайомства із працівниками поїзда. Того дня його начальник Михайло ІВАЩЕНКО та завідувач виробництва Галина ЯРОШЕНКО переглядали меню у вагоні-ресторані, яке, як для подорожі, досить стисле, проте може задовольнити забаганки найприскіпливішого пасажира. До речі, Галина Ярошенко тридцять три роки працює у вагоні-ресторані «Столичного експреса», а розпочинала свій трудовий шлях з кухаря.

  А ось зустрічаємося з провідником четвертого вагона Наталією БОНДАРЧУК. Вона закінчила Жмеринське професійно-технічне училище залізничного транспорту у 2004 р. на «відмінно» і відтоді прийшла на роботу у вагонну дільницю ст. Київ-Пасажирський. Андрій Петрович з повагою ставиться до цієї молодої дівчини і жодного разу не пожалкував, що тодішню випускницю взяли на роботу.


  Наталка БОНДАРЧУК.

  - Наталка Бондарчук - наша гордість, - розповідає Андрій Кукуріка, - завжди зібрана, зосереджена, пунктуальна у роботі. Доброзичлива із пасажирами. Адже вона - з родини залізничників, тож гідно продовжує сімейні трудові традиції. Для того, щоб працювати на таких поїздах, потрібно пройти прискіпливий відбір. Окрім того, ми проводимо тестування, дивимося на показники роботи, що зрештою дає можливість відібрати, як кажуть, найдостойніших. Саме тому тут і працюють професіонали. До того ж вони привітні, усміхнені, ввічливі. Такі, які мають бути на нашій залізниці. Адже робота сучасного провідника, особливо того, який працює у міжнародних сполученнях, має відповідати вимогам європейського сервісу. А по-іншому й бути не може, тому що кожен пасажирський состав нашої залізниці - це візитка за кордоном. Головне завдання, виконання якого ми вимагаємо від наших працівників, - це гарантувати безпеку руху та забезпечувати комфортні умови для подорожуючих.

  Тож на кожному рейсі бригади провідники поїзда №1/2 Київ - Москва «Столичний експрес» підтверджують закономірність своїх успіхів.

  Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05