Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

• Перелік випусків » № 28 (23 липня 2010)

• Свято краси, молодості та сили

голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА та заступник начальника Південно-Західної магістралі Олексій КОНОВАЛ вручають кубок керівникові команди-переможниці Володимиру ЗАБЄЛІНУ

Минулими вихідними у Фастові на спортивних майданчиках міського стадіону та дитячо-юнацької спортивної школи пройшли фінальні змагання ХІІ Спартакіади працівників Південно-Західної залізниці. В них взяли участь збірні команди всіх п’яти дирекцій залізничних перевезень та команда управління столичної магістралі. Протягом двох днів вони виборювали першість у шести видах спорту: волейболі, шахах, настільному тенісі, гирьовому спорті, армрестлінгу та міні-футболі. Організатори змагань потурбувалися про те, щоб ця Спартакіада стала для її учасників справжнім святом спорту, і зробили для цього все належне.

Неймовірна спека, що сягнула набагато більше 30 градусів, стала серйозним випробуванням для спортсменів, незалежно від того, де проходили змагання: у приміщенні чи під відкритим небом. У цій ситуації, звичайно, якщо можна так сказати, найбільш поталанило тим, хто брав участь у змаганнях з гирьового спорту та армрестлінгу. Для них майданчики для змагань обладнали надворі у затінку будівлі спорткомплексу. Та й ранній початок змагань дещо допомагав рятуватися від «атак» літнього сонця.

переможець змагань з гирьового спорту Віталій АНДРІЯШ

У перший день змагань визначалися переможці та призери у трьох видах спорту - шахах, настільному тенісі та гирьовому спорті. У змаганнях з шахів серед жінок поза конкуренцією була представниця Жмеринської дирекції Наталя ПЕТРОВА. Друге та третє місця посіли Ганна ДАВТЯН (Козятин) та Наталя ШЕВЧЕНКО (Конотоп). Серед чоловіків трійку призерів склали також представники цих дирекцій, щоправда, тепер у зворотному порядку. Перемогу виборов конотопчанин Руслан БОЛЯЧЕВЕЦЬ. Друге місце - у козятинця Вадима СОКОЛОВА. Третє - у Миколи ЛУК’ЯНЧЕНКА (Жмеринка).

У настільному тенісі серед жінок доля вкотре усміхнулась багаторазовій переможниці попередніх спартакіад Оксані ЧИЧЕНЬОВІЙ (команда управління залізниці). Друге місце виборола Раїса ПРОТАЗАНОВА (Київ). Третім призером стала Тетяна ПРИХОДЬКО (Коростень). Серед чоловіків - у трійці призерів Віктор КУШНІР (Козятин), Микола КОРЖУК (Коростень) та Олександр КОСТЕНКО (Київ), котрі посіли відповідно перше, друге та третє місця.

під час змагань

Беззаперечною була перемога у змаганнях з гирьового спорту киянина Віталія АНДРІЯША у ваговій категорії понад 90 кг. Разом з ним переможцями у своїх вагових категоріях стали жмеринчанин Василь КАТЕРЧУК (до 90 кг) та конотопчанин Сергій СИЛЬ-ЧЕНКО (до 70 кг). Срібними призерами Спартакіади у цьому виді спорту стали Сергій БУРЯЧЕНКО (Жмеринка), Василь ПАВЛЕНКО (Київ) та Дмитро ГЕРАСИМЧУК (Козятин). «Бронза» - у Сергія МИХАЙЛОВА (Київ), Анатолія МУРАСТОГО та Сергія ОНОФРІЙЧУКА (обидва з Конотопа), відповідно у вагових категоріях до 70, до 90 та понад 90 кг.

А у підгрупах відбірних змагань з міні-футболу та волейболу у цей день визначилися команди, які продовжили боротьбу за призові місця.

Другий день змагань розпочали з армрестлінгу. Учасників було заявлено чимало. Серед них - ті, хто напередодні змагався за першість та медалі у гирьовому спорті. І варто зазначити, що у цьому виді силових «перегонів» вони зарекомендували себе гідними суперниками, виборовши третину медалей. При цьому у двох із трьох категорій стали переможцями. Так жмеринчанин Сергій Буряченко у ваговій категорії до 70 кг виборов перше місце і до своєї срібної медалі у гирьовому спорті додав ще одну, вже чемпіонську. До речі, тут він «помстився» своєму кривдникові (з точки зору змагань - авт.) Сергію Сильченку, який на цей раз «золото», яке він виборов у гирьовому спорті, змушений був замінити на «срібло». А от Василь Катерчук став дворазовим призером Спартакіади. Як і у гирьовому спорті, йому не було рівних серед суперників тепер вже з армрестлінгу у ваговій категорії до 90 кг.

Ще одним переможцем у цьому виді спорту, тепер вже у ваговій категорії понад 90 кг, став Ігор ПЕТРУНЯ (Конотоп). Срібними призерами цих змагань стали Олег АНДРІЯШ (Київ), вагова категорія - до 90 кг, та Василь ШИМАНЧУК (Коростень), вагова категорія - понад 90 кг. Третє місце посіли Іван ГОШКО (Коростень, до 70 кг), Олександр МАКСИМОВ (Конотоп, до 90 кг) та Вадим ВЛЕЗКОВ (управління залізниці, понад 90 кг).

Завершували змагання волейболісти та футболісти. Ось де було спекотно і у прямому, і у переносному значенні цього слова. У матчі за перше місце з міні-футболу зустрілися найсильніші команди турніру - Козятинської та Коростенської дирекцій. Швидкий, вже на перших хвилинах матчу, гол козятинців змусив суперників докласти чимало зусиль, щоб відігратися. Це, безумовно, пожвавило гру. І на останній хвилині першого тайму коростенці зуміли відновити рівновагу. Гол, як мовиться, «у роздягальню». 1:1 - і все вирішуватиметься у другому таймі. Він проходив у дуже напруженій, однак без голів, боротьбі, і коли, здавалося, що додаткового часу, а то й післяматчевих пенальті не уникнути, форвард козятинців Володимир ЗУБАРЄВ (однак, якщо бути точним, то Володимир з Шепетівки. Саме команда локомотивного депо Шепетівка захищала честь Козятинської дирекції на турнірі з міні-футболу - авт.) забив «золотий» гол. 2:1. І команда святкує перемогу!

Поступившись у фіналі з міні-футболу, команда Коростенської дирекції взяла свого роду реванш вже в іншому фіналі - волейбольному, перемігши у напруженому та драматичному двобої конотопських волейболістів.

Таким чином, у загальнокомандному заліку переможцями ХІІ Спартакіади працівників Південно-Західної залізниці стали спортсмени Конотопської дирекції залізничних перевезень. Команда рівно виступила у змаганнях з усіх дисциплін, виборола призові місця у п’яти з шести видів спорту. Її спортсмени здобули три титули чемпіона Спартакіади. Друге місце у загальнокомандному заліку посіла команда Коростенської дирекції залізничних перевезень. Третіми фінішували жмеринчани. Підбиваючи підсумки, голова оргкомітету з проведення змагань, заступник начальника залізниці з кадрів і соціальних питань Олексій КОНОВАЛ зокрема наголосив:

ереможець Спартакіади - команда Конотопської дирекції залізничних перевезень

- Вважаю, що фінальні змагання ХІІ Спартакіади працівників Південно-Західної залізниці пройшли успішно. Ми побачили, що у людей є бажання й завзяття змагатися і досягати вершин у спорті. Це дозволяє підбити підсумки нашої роботи за рік, що минув з часу проведення попередньої Спартакіади. Попереду нас чекає не менш цікавий і не менш напружений новий спортивний сезон. Сподіваюсь, що збільшиться і кількість видів спорту, в яких братимуть участь наші працівники. А разом з тим прийдуть і нові перемоги.

Під час урочистого закриття фінальних змагань Спартакіади відбулося нагородження переможців та призерів. Медалі, призи, грамоти та кубки знайшли своїх володарів. На честь переможців у повітря злетіли різнобарвні кульки, пролунав салют. Свято краси, молодості та сили вдалося на славу.

На фото: ; переможець змагань з гирьового спорту Віталій АНДРІЯШ; під час змагань; переможець Спартакіади - команда Конотопської дирекції залізничних перевезень.