РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (23 липня 2010) 

 • Вернісаж Сергія Рубана

  Творчий доробок. П’ять фоторобіт у книзі «Жуки Среднего Урала» (Єкатеринбург, 2008). Збірник різних авторів «Облако в стихах» (Київ, 2002) - два вірші. Участь у проектах «Жуки и колеоптерологи» Зоологічного інституту Російської академії наук (Санкт-Петербург) - 30 робіт, «FlorAnimal информационный ресурс Растения и Животные» - 169 робіт.

  Із Сергієм Рубаном ми знайомі ось уже два роки. Тоді за завданням редакції готувався матеріал про роботу Інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) залізниці, а Сергій був одним із тих, хто модернізував сайт Південно-Західної магістралі, після чого він став зручнішим та доступнішим для користувачів. Тоді розмова мала виробничий характер. Зовсім іншому була присвячена наша нинішня зустріч.

  Сергій Рубан дебютував як фотомайстер. Його перша виставка, де представлено 58 світлин, знайшла «прописку» у вестибюлі ІОЦ. Варто наголосити, таку акцію тут організовано вперше. До нього ніхто не наважувався потіснити дошку оголошень і розмістити самотужки свої роботи. Відтепер залізничники мають нагоду познайомитися з фотографіями майстра і подивитися зовсім іншими очима на свого колегу. Адже за цими роботами - душа молодої людини, яка ловить кожну мить і переносить своє бачення світу на фотографії. У творчості Сергія - особливий стиль. Його світлини наповнені фарбами. Багато знімків він зробив, вивчаючи природознавство, подорожуючи Україною, відпочиваючи у парках Києва. До того ж ще з дитинства захоплювався комахами. І навіть зібрав колекцію із 550 видів.

  «Не можна собі уявити наше життя без легких метеликів, товстих джмелів, жовтих бджіл. Всі вони - любителі конюшини, а які кольори у цих крилатих істот! Тому поле діяльності для мене велике», - ділиться враженнями і спостереженнями Сергій.

  Любить він пейзажні знімки, проте не прив’язується до якогось конкретного жанру, просто фотографує. За словами Сергія, наш світ - це неоцінне багатство, яке ми спостерігаємо кожного дня, але вважаємо, що все те, що нас оточує, - безкінечне, через те й не цінуємо. А так просто на один день відірватися від буденного життя і закарбувати цю подію у світлинах.

  Він дуже трепетно ставиться до своїх знімків, це видно з того, що підписи, які зроблені під ними, вражають не менше, ніж самі фото. Для прикладу, світлина «Восход солнца на закате весны» зроблена 31 травня, тож, звісно, завтра розпочинається літо: «Мадам шмель/Потревоженая шмелиха на дикой фиалке» - фото зроблено в Ботанічному саду Києва, передано всі барви і навіть настрій комахи; з гумором - «Сельские пацаны/Воробьи полевые».

  Чим би Сергій не займався, все несе у собі творчий зміст. Пише вірші, фотографує, в минулому цікавився ліпленням і графікою, любить художню та науково-популярну літературу. Навіть програмування, яке починалося як чергове хобі, згодом переросло в професію. Тож, закінчивши 2000 р. Національний технічний університет (КПІ), прийшов на роботу в ІОЦ Південно-Західної залізниці. Вже десять років працює за фахом на посаді провідного інженера, де займається програмним забезпеченням у мережі залізниці. Одночасно прийшло й захоплення фотографією. З тих пір він не покидає цю справу.

  Сергій Рубан справляє враження досить спокійної, врівноваженої людини, яка знає, що хоче від життя. Після розмови з ним розумієш, чому його життєве кредо звучить так: «Відчувай відповідальність і живи відповідно до цього». Він сам сповідує цю ідею і заохочує нас не марнувати свій час, а насолоджуватися навколишнім світом кожної хвилини. Тож, відвідавши цю виставку, вдячний глядач, можливо, і сам вирушить у мандрівку, не забувши взяти із собою фотокамеру.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05