РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (23 липня 2010) 

 • «Шевроле» - у брухт. Наступний «Мерседес»?

  Ці дві надзвичайні події на залізничних переїздах трапилися на дільниці Фастівської дистанції колії, можна сказати, майже одночасно - протягом доби. Спочатку на одному з переїздів на дільниці магістралі між станціями Устинівка - Фастів-2 пасажирський поїзд зіткнувся з легковиком «Шевроле». Подія трапилася о другій годині ночі.

  Локомотивна бригада поїзда, помітивши автомобіль на коліях переїзду, увімкнула екстрене гальмування, проте зіткнення уникнути не вдалося. Пошкодження отримали і автомобіль, і локомотив. Однак, варто зазначити, що завдяки вчасним та професійним діям локомотивної бригади наслідки цього зіткнення виявилися меншими, ніж могли бути. А от власник автомобіля втік з місця події ще до того, як відбулося зіткнення. Мабуть, зрозумів, що не встигає з’їхати з колій, коли двигун заглух.

  Майже подібний випадок трапився наступного ранку на переїзді між станціями Попільня - Брівки. Тут також прямо на переїзді заглух двигун автомобіля «Мерседес». Однак у цій ситуації обійшлося без серйозних наслідків. Черговий по переїзду вчасно увімкнув загороджувальні сигнали на обох напрямках руху. І вже потім разом з водієм легковика та перехожими відкотили автомобіль за межі переїзду. Щоправда, рух цією дільницею було призупинено майже на 20 хвилин.

  - Шкода, але подібні випадки трапляються на наших переїздах, можна сказати, регулярно, - так прокоментував ситуацію головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Козятинської дирекції залізничних перевезень Валерій НЕЧИПОРУК. - І основна причина - порушення водіями Правил дорожнього руху. Так було і у цих випадках. Сигналізація на переїздах була справною, а от водії, нехтуючи усім, поїхали на заборонений сигнал ледь не перед самим проходженням поїзда.

  За останні півроку це вже три подібних випадки надзвичайних подій на залізничних переїздах у Козятинській дирекції. Всі вони, на щастя, обійшлися без жертв, однак бентежить інше - всі ці випадки, як, до речі, і подібні події минулих років, відбуваються майже за одним сценарієм - водій їде на заборонений сигнал світлофора, нехтуючи Правилами дорожнього руху і ризикуючи при цьому своїм життям і життям пасажирів, які їдуть в автомобілі разом з ним. Невже їх нічого не вчить гіркий досвід попередніх подібних випадків? Адже скільки від подібної зухвалості водіїв вже загинуло та покалічено людей!

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05