РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 28 (23 липня 2010) 

 • Хоч літо, та про «сани» дбаймо

  Осінньо-зимовий час - це особливо відповідальний період, адже робота магістралі в умовах суворого сезону потребує ще більшої відповідальності й пильності від працівників. Тож недаремно підготовкою до зими починають займатися заздалегідь, у тому числі й на підприємствах Коростенського залізничного регіону. Днями в Коростенській дирекції залізничних перевезень відбулося засідання техніко-економічної ради (ТЕР), на якій одним з головних розглядалося питання стану підготовки до роботи взимку.

  У ході засідання, яке вів начальник дирекції Василь ЯРЕМЕНКО, він звернувся до керівників залізничних підприємств регіону з проханням озвучити найбільш проблемні питання, що виникають під час підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Чимало уваги було приділено необхідності виконання ремонтних робіт у виробничих приміщеннях. Зокрема, по Житомирській дистанції сигналізації та зв’язку вимагає ремонту дах будинку зв’язку, потрібно ремонтувати підлогу на постах ЕЦ. По ст. Житомир для того, аби поліпшити умови праці, теж потрібно багато чого зробити, в тому числі варто було б здійснити оновлення на постах сигналістів. І по вокзалу Коростень питання ремонту є актуальним, зокрема лагодження даху. Говорили і про те, що для зручності в роботі необхідно відновити на ст. Коростень пневмопошту. Піднімали також питання з постачання спецодягу, гальмівних башмаків. Ішла мова й про забезпечення підрозділів матеріалами та запчастинами, які конче необхідні, коли мова йде про безпеку руху. На нараді не обминули увагою й «першозимників». Приміром, на ст. Коростень належить провести відповідну навчальну роботу з десятьма новачками.

  Зрозуміло, що по кожному підприємству розроблено план заходів щодо підготовки до роботи взимку, і кожен працівник знає, за що він у цій справі відповідає. Нині по котельному господарству дирекції, що складається з 78 котелень (8 з них - на природному газу, 67 - на електрообігріві, 3 - на твердому паливі), проводяться ревізії. По колійному господарству здійснюється перевірка компресорних установок ручної та автоматичної пневмообдувки, електрообігріву стрілочних переводів. До речі, всього на станціях Коростенської дирекції обладнано пневмообдувом 441 стрілочний перевід та 97 - електрообігрівом. Електрообігрів функціонує по ст. Житомир, який, як сказав головний інженер станції Володимир ЛАНІН на засіданні ТЕР, у нормальному стані.

  Готують залізничники Коростенського регіону до зими і снігоприбиральну техніку, приводять її до ладу, щоб у час, коли потрібно прибирати сніг, вона не давала збоїв. Лагодять і три тепловози серії ЧМЕ-3 з вібробарабанами та три платформи з пристроями для очистки контактної мережі. Обслуговують цей вид техніки працівники локомотивного депо й дистанції електропостачання.

  Загалом, підготовка до зими для залізничників - справа не нова. Але час від часу виникають нові проблеми, які треба оперативно вирішувати. Сьогодні для коростенців вони пов’язані з проведенням ремонтних робіт у приміщеннях, забезпеченням запасними частинами і матеріалами, низкою інших питань. Однак є надія, що спільними зусиллями їх вдасться вирішити, і до роботи взимку приступимо підготовленими.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05