РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 27 (16 липня 2010) 

 • На службі у мирного атома


  Начальник станції Кривин Микола МАРЦЕНЮК

  Станція Кривин працює на головному ходу західного напрямку Південно-Західної залізниці. Головні вантажовідправники - три місцевих піщаних та один глиняний кар’єри. Тож зрозуміло, що основні обсяги робіт тут випадають саме на теплу пору року, коли активно працюють ці підприємства. І зараз для працівників станції спекотно. І не лише від літньої духоти. Багато енергії у місцевого колективу витрачається через зростання вантажопотоку.

  - З березня щомісячно кількість відправлених вагонів з вантажем зростає на 130 - 150 одиниць, - говорить товарний касир Софія КУЧЕР. - У перший місяць літа ми вийшли на показники, коли за добу відправляємо вже понад три десятки вагонів, хоча можливості значно більші. Це вже залежить від того, як відпрацюють наші вантажовідправники.


  Прийомоздавач Тетяна ЯНЮК

  Цікавлюсь місцевим життям-буттям. Кривин - станція, що має і свою специфіку. Залізнична магістраль пролягає тут не через населений пункт, і навіть не через його околиці, а дещо подалі. Тож у питаннях приміських перевезень тут є деякі незручності для пасажирів. Мешканці навколишніх сіл та й самого Кривина при поїздках до Здолбунова, Рівного, Славути чи Шепетівки надають перевагу автомобільному транспорту. Тому і не дивно, що, за словами начальника станції Миколи МАРЦЕНЮКА, щомісячна виручка від приміських перевезень складає лише декілька тисяч гривень. Однак залізничники Кривина можуть похвалитися іншими показниками - перевезення пасажирів у дальньому сполученні. Тут виручка складає до 200 - 300 тис. грн. А влітку й того більше. І пояснення цьому просте: неподалік станції розташоване місто енергетиків Хмельницької АЕС - Нетішин. І саме з Кривина мешканці атомограда здійснюють свої поїздки залізницями країни.


  Чергова по станції Надія ШМАНЬ

  Сусідство з енергетиками вигідне для місцевих залізничників. Якщо сьогодні це дає суттєві надходження до скарбниці залізниці від перевезення пасажирів, то вже найближчим часом можна очікувати збільшення надходжень від перевезення вантажів. Рішення Уряду України про будівництво на Хмельницькій АЕС третього та четвертого енергоблоків вже у найближчому майбутньому обіцяє мало не будівельний бум у регіоні. Історія мирного атома продовжується... А це означає, що попит на залізничні перевезення значно зросте.

  - На цю тему в мене вже була розмова з керівництвом АЕС, у діловому діалозі досягнуто порозуміння. Був би вантаж, а залізничники свою справу добре робитимуть, - говорить Микола Марценюк. - Зі свого боку ми готові до таких масштабних перевезень. Господарство станції дозволяє приймати та відправляти навіть 32-вісні вагони-транспортери та позагабаритні вантажі. Це вимагає від колег неабиякого фаху. Але досвід допомагає. І для цього нам не потрібно навіть збільшувати штат працівників.

  Між іншим, основу трудового колективу складають досвідчені фахівці, за плечима яких 20 і більше років роботи саме на цій станції. Серед них - чергова по станції Надія ШМАНЬ, прийомоздавачі Тетяна ЯНЮК та Наталя ПРОХОНЮК, товарний касир Софія КУЧЕР та ще добрих два десятки їхніх колег. Двадцять років працює у Кривині і начальник станції, який очолює підприємство впродовж останніх 14 років. І така відсутність плину кадрів є запорукою успішної роботи колективу.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05