РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 26 (9 липня 2010) 

 • Секрети вдалої праці


  На період відпустки маневрового диспетчера підміняє Л. ХОДАКОВСЬКИЙ

  Коли збирався на ст. Шепетівка, то згадалося, що саме з цього підприємства написав свій перший репортаж під промовистим заголовком «Великовагові вирушають у путь». Не склало труднощів у домашньому архіві відшукати й газетну вирізку за 1974-й рік. Зміна маневрового диспетчера Володимира Ковальчука гриміла тоді на весь СРСР, регулярно виборюючи у змаганні, якщо не перше, то бодай друге-третє місця.

  Час невблаганно забирає у засвіти всіх, кому надходить пора… Вже, на жаль, немає багатьох прославлених і відзначених високими державними нагородами станційників - Володимира Ковальчука, Петра Юзька, Василя Дернова, Федора Назарука, котрих знав багато років. Тож неабияк хвилювався в очікуванні зустрічі із сучасною когортою трудівників одного із найпотужніших шепетівських залізничних підприємств, і мимоволі виникало питання: «Чи ж гідно тримають високої проби марку своїх попередників?!»


  Оператори сортувальної гірки В. ЛИСЕНКО і М. ДУБИНА

  Сумніви відразу ж розвіяв начальник станції Олег Головачук:

  - Колектив станції, і це думка, смію запевнити, не тільки моя, як керівника, працює стабільно і ритмічно, без суттєвих збоїв у роботі. Практично виробничі завдання постійно виконують усі зміни. Але прослідковується, що впродовж багатьох років, скажімо так, помітно лідирує зміна №2, яку очолює маневровий диспетчер Сергій Дитинчук - це не тільки справжній майстер своєї справи, а й здібний організатор. Та й скажу про Сергія Олександровича, що він - просто хороша людина.


  Оператори СТЦ Г. Веселкова, Н. ФУШИК, Т. РУДА, З. ГАМРЕЦЬКА, Л. РОМАНЮК, Л. НЕРОДА

  Олег Станіславович розкриває робочий щоденник і, гортаючи записи, коментує: за підсумками роботи першого кварталу минулого року станція зайняла перше місце на Південно-Західній залізниці. І тоді ж за другий квартал - друге місце в галузевому змаганні. «А у жовтні 2009-го за підсумками виробничого змагання станційна зміна №2 посіла перше місце на залізниці у «перегонах» єдиних диспетчерських змін, - розповідає О. Головачук, - і у березні цього року успіх закріпила».

  Сказане підтверджено наказом начальника Південно-Західної залізниці, в якому, зокрема, зафіксовано таке: «Оголосити подяки та виплатити грошову винагороду кращим працівникам зміни №2, яку визнано переможцем виробничого змагання серед змін у березні 2010 р.»

  І ще одне: можна було б займати газетне місце описом того, як і скільки років працюють у зміні той чи інший прийомо-здавальник поїздів чи, скажімо, регулювальник швидкості руху вагонів. Та головне не в тому. Важливо, що є такі люди, які трудяться завзято на благо держави і, звичайно ж, сім’ї, за що їм і від керівництва пошана, і від колективу дяка.

  Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05