РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (2 липня 2010) 

 • ...Шукали щось металеве

  Днями вечірньої пори страшна звістка в одну мить облетіла село Печанівка у Романівському районі на Житомирщині. На залізнічній станції насмерть вражено струмом хлопчика з багатодітної сім’ї Р., а його братика-близнюка карета «швидкої допомоги» доправила до райцентру.

  На місце страшної трагедії за дзвінком начальника місцевої ст. негайно вирушила слідчо-оперативна група лінійного відділення міліції на ст. Шепетівка, очолювана начальником підрозділу майором В.Г. Пижеком.

  Хлопчики виросли поблизу станції і зазвичай ніхто не звертав уваги на те, що розваги шукають на коліях. Того дня один із них забрався на дах вагона-зерновоза. Припускається, що підлітки шукали щось металеве. Але чи могли вони знати, що дроти над головою мають напругу більше 27 тисяч вольт, а струм так званою електричною дугою вражає на відстані навіть більше метра, і можна навіть не торкатися дротів, щоб отримати смертельний удар.

  Лишень Саша Р. піднявся на дах «хопера», як отримав величезної сили розряд. Увесь обпечений, він почав благати про допомогу. Брат-близнюк, а обоє, до слова, цього року кінчили п’ять класів, кинувся на поміч. Але його вразило струмом так, що відкинуло з вагона на автозчеп, а потім на рейки. Ті, хто прибіг на крики дітлахів, нічим зарадити потерпілому вже не могли.

  Сашко якимось чином зіскочив з чотириметрової висоти. І дивом лишився живим, хоча більша частина тіла обпалена. «Швидка» доправила його до реанімаційного відділення Романівської ЦРЛ, а потім в обласний опіковий центр, де він лікується зараз.

  Сільський голова Печанівки Василь Лавренчук послав депутатів із хати в хату, щоби зібрати гроші на поховання одного підлітка, лікування другого. Не лишилися осторонь цього печального випадку й працівники місцевої залізничної станції на чолі з начальником Дмитром Розщинським.

  Слідчий шепетівського лінійного відділення міліції капітан А. Ковальчук небагатослівно коментує подію на ст. Печанівка:

  - Проводиться перевірка і буде прийнято обґрунтоване рішення. Вбачаю, вини залізничників у тому, що сталося, немає. Принагідно хочу ще раз застерегти всіх, що залізничні колії є зоною підвищеної небезпеки, і без потреби до них навіть підходити не треба.

  Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05