РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 25 (2 липня 2010) 

 • Як нормалізувати обстановку, якщо вона криміногенна?

  Шепетівка знана колись у всьому світі, як місто корчагінської слави. А ще один відомий письменник назвав це містечко «маленькою Одесою». Та й тепер оазу Південно-східної Волині можна порівняти за рівнем злочинності з Чикаго кінця дев’ятнадцятого століття і Одесою двадцятих років минулого. Адже задніх, як мовиться, у цьому не пасемо. Тому тут часто відбувається зміна очільників міліції.

  Так, недавно переводом з Кам’янця-Подільського призначено нового начальника міського відділу УМВС Петра Петровича Мосендза. Але ж не забуваймо, що Шепетівка - місто, як кажуть в Південній Пальмірі, екзотичне. У нас є аж дві міліції. І одна з них - так звана залізнична. І тут теж змінилося керівництво.

  Ми розмовляємо з виконуючим обов’язки начальника лінійного відділення міліції на станції Шепетівка Віталієм ПИЖЕКОМ.

  - Ознайомлений, Віталію Григоровичу, з Вашим послужним списком. А втім, наші читачі мають знати, хто ж таки опікуватиметься віднині лінійним відділенням...

  - Про себе коротко. Народився 1975 року в Кам’янці-Подільському. Служив у Збройних силах, закінчив гуманітарно-технічний коледж, а затим - один з російських управлінських інститутів. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році оперуповноваженим відділу карного розшуку лінійного відділу міліції на станції Хмельницький. У цьому ж підрозділі служив дізнавачем, оперуповноваженим і начальником відділу служби боротьби з економічною злочинністю. Про те, як працював, судить начальство...

  - Питання напрошується само собою. Що за нагороди на Вашому мундирі?

  - Відверто скажу, що ось ці дві відзнаки першого та другого ступенів «За заслуги у боротьбі з економічною злочинністю» є не у багатьох працівників міліції. Та й нагородами «За відзнаку у службі» і «Бездоганну службу» дорожу. До слова, начальник відділу міліції на станції Хмельницький полковник Вадим Бобровський, перед тим як представити мене особовому складу Шепетівського відділення, зауважив, щоб на церемонії був у мундирі, як кажуть, при повному параді і при всіх регаліях.

  - Коли заходив до приміщення відділення, то побачив стенд «Їх розшукує міліція», якого ще кілька тижнів тому не було. З нього почали?

  - І з нього також. Вважаю актуальним давнє гасло про те, що ліпше злочин попередити, ніж потім його розкривати. Коли фіксується та чи інша кількість злочинів, мимоволі замислюєшься над тим, чи все робимо, щоб їх не сталося. По-перше, обговорив з колегами головні напрямки нашої діяльності.

  Відрадно, що результати не забарилися. Працівники відділення вже виявили зловмисників, які розікрали деталі верхньої будови колії на перегоні Шепетівка - Ізяслав. А ще затримано буквально за руку чолов’ягу з кастетом, який мав намір його застосувати, встигли також зупинити хуліганів, котрі били вікна у потягах. Одне слово, вживатимемо всіх заходів, аби на Шепетівському залізничному вокзалі і прилеглих територіях знизилася злочинність, нормалізувалася криміногенна обстановка.

  Мене непокоїть те, що практично цілодобово у торговельних закладах поблизу вокзалу реалізовується спиртне. А тут постійно велике скупчення людей. Хочеться сподіватися, що спільну мову для вирішення цієї проблеми і подальшої співпраці знайдемо з управлінням економіки виконавчого комітету міської ради, місцевою податкового адміністрацією.

  У нашій роботі важливо віднайти якісь новації, бо вона рутинна, буденна. Наразі маю зайнятися тим, чим у Шепетівському лінійному відділенні раніше займалися недостатньо. Особливу увагу надаватимемо роботі зі зверненнями і заявами громадян, ретельно підходитимемо до розкриття будь-яких злочинів, пов’язаних із незаконним обігом та розповсюдженням наркотичних засобів. Просто є бажання, уміння і досвід працювати так, щоб чесні люди жили у спокої і благополуччі. А тим, хто заважає цьому, обіцяю, що земля горітиме у них під ногами...

  - Бачу, що ентузіазму і наснаги Вам, Віталію Григоровичу, не позичати. Нехай щастить на нелегкій стезі!

  Інтерв’ю записав Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05