РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 25 (2 липня 2010) 

 • Завдання начальника залізниці виконано

  Днями кореспондент «Рабочего слова» зміг переконатися у неабиякому таланті фахівців Інформаційно-обчислювального центру Південно-Західної залізниці. Під час демонстрації функціонування щойно розробленої і впровадженої інформаційно-пошукової системи із візуальним відображенням руху пасажирських поїздів на всій території українських залізниць виконувач обов’язків начальника ІОЦ - заступник головного інженера столичної магістралі Анатолій ГРУШКО наголосив на тому, що подібну технологію у нашій країні застосовано вперше.

  - Ідея щодо впровадження електронного путівника, який завжди підкаже залізничному пасажирові, як найшвидше дістатися конкретної станції, належить начальнику Південно-Західної магістралі Олексію КРИВОПІШИНУ, - говорить А. Грушко. - Отримавши завдання від Олексія Мефодійовича, фахівцям Інформаційно-обчислювального центру - провідному інженерові-програмісту Сергію РУБАНУ та інженеру-програмісту Олександру ОКУЛОВУ вдалося впродовж короткого часу створити справжнього помічника кожному подорожанину. Уявіть, що вам

  необхідно за допомогою інтернету отримати точні довідки про курсування того чи іншого поїзда за конкретним маршрутом. У нашому випадку електроніка не лише повідомить точні дані про час відправлення і прибуття поїзда та термін перебування у дорозі. На спеціальній карті ви зможете побачити, за яким маршрутом поїзд слідуватиме до вашого пункту призначення.

  - Анатолію Володимировичу, відомо, що на столичній магістралі розроблено та впроваджено в експлуатацію систему бронювання та продажу залізничних квитків через мережу інтернет, яка на даний час дає змогу пасажиру самостійно здійснювати бронювання проїзних документів, з наступним викупом у касі, та оформлення з повною оплатою за допомогою банківських платіжних карток (НСМЕП, VISA, MasterCard, Maestro), з наступним друком у будь-якій касі. Таким чином, столична магістраль готується до проведення в Україні Чемпіонату Євро-2012. Отже, інновація, про яку йде сьогодні мова - то також крок на шляху подальших удосконалень у цій сфері? - ставлю вповні виправдане запитання.

  - Маєте рацію. Як відомо, ця послуга користується неабиякою популярністю у пасажирів. Майже півтора року діє нова послуга - продаж проїзних документів через мережу Укр-пошти. Електронний путівник - то також інформаційний продукт, який, певен, прийдеться до душі пасажирам не лише нашої держави, але й іноземцям.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05