РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 24 (25 червня 2010) 

 • На побачення з друзями


  завідувачка відділення відновлювального лікування Ольга ЖИЗНЕВСЬКА

  У Дорожній клінічній лікарні №1 ст. Київ-Пасажирський розпочала роботу перша в цьому році лікувально-оздоровча зміна для дітей залізничників. Як розповів головний лікар ДКЛ №1 Юрій БЕЗПАЛЬКО, такі дитячі оздоровчі зміни практикувалися в лікарні й раніше, приблизно з шістдесятих років минулого століття. Ця традиція, до речі, народилася саме тут вперше в Києві. Проте згодом, через труднощі після розвалу СРСР, від них довелось відмовитися. І лише п’ять років тому, завдяки особистій ініціативі з боку начальника залізниці Олексія КРИВОПІШИНА, їх знову було відроджено. І цього року саме завдяки сприянню Олексія Мефодійовича були виділені необхідні кошти на проведення трьох змін.

  За словами Юрія Безпалька, літо - найбільш сприятливий час для проведення таких заходів, оскільки спостерігається падіння захворюваності на гострі респіраторні захворювання, що дозволяє вивільнити необхідну кількість ліжко-місць.

  Одночасно лікарня може прийняти в зміну до 35 дітей, які перебувають на диспансерному обліку педіатрів. Триватиме зміна 21 добу. А лікують тут і роблять профілактику захворюванням шлунково-кишкового тракту, жовчовивідної системи, вегетосудинної дисфункції та недуг ЛОР-органів. За основу роботи з дітьми тут береться не медикаментозне втручання, а відновлювальне лікування - процедури, масажи, лікувальна фізкультура. Дієвим є додаткове харчування. Завдяки коштам, виділеним залізницею, до раціону дітлахів входять фрукти, солодощі, мінеральна вода тощо.

  Подбали тут і про дозвілля малих пацієнтів. Спеціально на оздоровчий період прийняли на роботу вихователя. Програмою передбачено проведення прогулянок, екскурсій Києвом.

  Як розповіла завідувачка дитячою поліклінікою Ірина ПИЛИПЕНКО, дехто з дітей відпочивають тут вже не вперше, навіть призначають побачення друзям на наступний рік.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05