РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 22 (11 червня 2010) 

 • Повсякденна робота слідчого


  слідчий лінійного відділення міліції на ст. Шепетівка, капітан міліції Андрій КОВАЛЬЧУК

  Слідчому лінійного відділення міліції на ст. Шепетівка Андрію КОВАЛЬЧУКУ за час роботи в міськрайонній прокуратурі, а з січня 2003 р. на нинішній посаді, довелося займатися розкриттям десятків справ. Різної складності і за характером скоєння злочинів чи правопорушень. Як мовиться, у його послужному списку є чимало і так званих резонансних. У пресі про них зазвичай обмовляються кількома рядками, а в дійсності вони деколи становлять десятки томів.

  Робота слідчого у лінійному відділенні специфічна, адже під професійною опікою - десятки залізничних великих і малих товарних станцій, пасажирських вокзалів, підприємств та установ, що їх обслуговують на терені трьох областей. Не дивно, що трапляються випадки, коли потерпілий може бути з Луганська, підозрюваний з Ужгорода, а свідки навіть з-поза меж України, якщо якийсь злочин скоєно в поїзді. «Однак, - Андрій Віталійович стукає пальцями по столу, - на щастя, останнім часом завдяки посиленій профілактичній роботі нічого такого резонансного не трапилось. Правда, вже злодії у містах і селах перекрали усе металеве, то тепер до поверхневої частини колії добираються, різного обладнання. З наркоманами, п’яницями та бомжами щороку роботи вистачає.

  Проте такі законоборці, як А. Ковальчук пильності не втрачають, і служба для них - понад усе. Про це у бесіді із нашим кореспондентом сказав його керівник - начальник лінійного відділу на ст. Шепетівка, майор міліції Віталій ПИЖЕК.

  - Нині нікого не здивує картина, коли двоє чоловіків або й компанія на лавочці у сквері, на вокзалі чи й навіть у центрі міста, у дворі багатоповерхівки розпивають спиртне. На вигляд їх упізнаєте відразу - так звані соціально неблагополучні. Простіше кажучи, - безхатченки, бомжі, морально деградовані і, зазвичай, залежні від алкоголю люди. Більшість із нас спокійно проходить повз них, адже будь-яке втручання навряд чи змінить їхнє життя на краще. Та найстрашнішим є те, що ці особи не прагнуть змінити щось у своєму існуванні. Пляшка, цигарка, шматок хліба - ось і всі їхні життєві цінності. Але попри все наше суспільство мусить усіма силами рятувати і таких своїх співгромадян. Бо злидні знову і знову штовхають їх до залізниці. А остання - не місце для збирання металу, - вважають законоборці.

  Олександр ЦАРИК, член Національної спілки журналістів України
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05