РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (4 червня 2010) 

 • Будемо відверті…

  …Трое суток шагать,
  Трое суток не спать
  Ради нескольких строчок в газете,
  Если б снова начать,
  Я бы выбрал опять
  Бесконечные хлопоты эти…»
  З «Пісні журналістів»

  Ці слова із пісні написані давно, але дуже актуальні і влучні нині, в День журналіста, який ми відмічаємо у перших числах червня. Я захоплююсь людьми цієї професії. З матеріальної точки зору, вона не така вже високооплачувана. Журналісти долають тисячі кілометрів, «мотаються» по всіх світах, щоб добути інформацію, подивитись на факти своїм незамуленим оком і піднести їх рядовому читачеві і телеглядачеві. А це часом ой як не легко. Вони ризикують своїм життям, багато їхніх колег гине по всьому світу, буває, що часто вони перебувають, як мовиться, на вістрі ножа.

  Від них ми дізнаємося про життя в усьому світі, про катаклізми на планеті і навіть про те, хто кому розбив носа на засіданні Верховної Ради.

  Це у них, у журналістів, ми шукаємо захисту, якщо нас безпідставно виписали з лікарні з хворою дитиною, або виставив за двері байдужий чиновник.

  Ці сміливі люди дізнаються про все позитивне і негативне. Першими розтрублять новину на весь земний простір. Адже хто володіє інформацією - той володіє світом. А відсутність такої призводить до різного роду домислів.

  Хто як не журналісти несуть правду про нашу Україну в інші світи? Вони наче вплітають в її вінок кетяги калини, символ краси, додаючи до лаврового і дубового листя, яке символізує славу і силу нашого народу.

  А як приємно, мабуть, споглядати журналістові, як поспішають читачі до кіосків за пресою, а передплатники - до поштових скриньок, купують свіжі газети і журнали, які пахнуть свіжою фарбою, і читають, читають…

  Мені, як «рядовій» читачці, хотілося б побільше цікавих розповідей і менше, будемо відверті, глянцевої еротики, вона вже і дітям надоїла.

  Вважаю, що журналіст - це цікава ерудована людина, яка має, що сказати іншим. Вона вміє розповсюджувати позитивні думки про нашу неньку-Україну. І тому я схиляю голову перед цими мужніми людьми і завжди вірю, що кращий журналіст - це живий журналіст!

  Антоніна ФІЛІНСЬКА, ст. Житомир
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05