РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (28 травня 2010) 

 • Перші промені у «Променистому»

  24 травня з першої платформи Центрального залізничного вокзалу у Києві спеціальним поїздом Київ - Євпаторія було відправлено першу зміну дітлахів до дитячого оздоровчого табору «Променистий». Цього року «першовідкривачами» стали 375 дітлахів з усіх куточків Південно-Західної.

  «Як завжди, протягом літніх канікул до табору буде відправлено п’ять змін, однак перша зміна залишається найважливішою, адже вона задає подальшу тональність усьому сезону в «Променистому», - зазначив заступник голови Дорпрофсожу Олександр ЧАБАНЕНКО. Окрім цього, він додав, що цьогоріч перебування дітлахів у таборі подовжено до 18 днів.

  Що ж до самих школярів, то, здається, своє хвилювання вони залишили на батьків і не могли дочекатися, коли поїзд рушить з місця. «Саме сьогодні у мене день народження і поїздка до «Променистого» - найкращий подарунок, адже я вже бував там і знаю, що в Євпаторії просто клас!», - зізнався 11-річний Антон Король.

  У свою чергу сусід Антона Влад Черевко зауважив: «Мені здається, що ми із користю проведемо час у таборі. І ще, ви не могли б заспокоїти батьків? А то складається таке враження, що вони відправляють нас кудись за полярне коло».

  Та батьки завжди залишаються батьками, і їхнє хвилювання зрозуміле. Водночас варто зазначити, що до «Променистого» відправлено педагогічний колектив у кількості 50 чоловік. Також у таборі працюватиме медична бригада на чолі із лікарем-педіатром ДКЛ №1 ст. Київ-Пасажирський Олександром ХАРИТОНСЬКИМ.

  Серед проводжаючих також були присутні і представники управління столичної магістралі, зокрема заступник начальника залізниці з кадрів та соціальних питань Олек-сій КОНОВАЛ і начальник господарської служби Південно-Західної залізниці Людмила САВІНА. Вони зазначили, що управління залізниці продовжує славну традицію, підтримуючи соціальний сектор на магістралі, і робить все необхідне, щоб санаторій «Променистий» й надалі залишався однією з перлин відпочинку у Криму.

  Керував відправкою першої зміни до дитячого табору директор санаторію «Променистий» Віктор РУБАНИК. За його словами, цього року на дітлахів чекатимуть деякі приємні сюрпризи: «…Завдяки прямому сприянню управління залізниці ми збільшили матеріальну базу табору. Зокрема, розпочали будівництво футбольного стадіону і корту для настільного тенісу, обладнали системами кондиціонування


  приміщення дитячої зали харчування, оснастили DVD-установками Зелений і Зимовий театри, встановили дитячий спортивний комплекс».

  Офіційне відкриття чергового сезону у дитячому оздоровчому таборі «Променистий» попередньо заплановано на початок літа, однак для дітей, які вже загоряють під кримським сонцем і милуються чорноморськими краєвидами, сезон вже розпочався.

  Олексій ГОРЯЧЕВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05