РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (28 травня 2010) 

 • Добро засієш - людську любов збереш

  Якби цьому заходу була потрібна реклама, вона мала б такий вигляд: «Запрошуємо усіх! На вас чекають запальні танці, оновлена програма, шалена енергетика та чудовий настрій. Незалежно від віку».

  Черговий День відкритих дверей і дев’яносторічний ювілей Київського технікуму залізничного транспорту (КТЗТ) ледь не співпадають у часі. Перший захід відбувся минулої суботи, другий - ще попереду - у далекому грудні. За задумом почесного залізничника директора КТЗТ Дмитра ШАМРАЯ, кожній урочистій акції потрібно віддати належне з точки зору її організації. Так і зробимо: позитиву від зустрічі з колишніми студентами чимало.

  Рівно об одинадцятій ранку навколишні вулиці і сквери Залізничної колонії, як колись називали цей куточок Солом’янки, наповнились барабанною мелодією. Жодним чином не помиляюсь: саме мелодією. На майдані перед парадним входом до технікуму відбувався справжній концерт. Юні барабанщиці, учасниці народного ансамблю ударних та духових інструментів «Киянки» з Міжгалузевого вищого професійного училища зв’язку (МВПУЗ) під управлінням Олександра ГЕРБА та Ярослави ПРОКОПЕНКО подарували справжню насолоду для багатолюдної громади. Таланти - талантам. Виявляється, ці два навчальних заклади, КТЗТ та МВПУЗ, давно і плідно співпрацюють у різноманітних напрямках навчально-педагогічної діяльності.

  На запрошення «перебазуватися» до оновленої будівлі КТЗТ радо відгукнувся весь майдан. Зазначимо, для понад двохсот випускників залізничного технікуму, а також майбутніх студентів та їхніх батьків, які зібралися у якісно відремонтованій актовій залі, до душі припали й наступні концертні номери.

  Тепер про те, що запам’ятається надовго. У своєму привітальному слові Дмитро Шамрай наголосив на тому, що 90-річчя технікуму це - солідний освітянський вік. Саме він надає можливість новим і новим студентам піднятися на вищий щабель нескінченого підйому до знань.


  Тому, що оновлюється педагогічний колектив, а також тому, що удосконалюється навчально-методична база. Склад педагогів перебуває у постійному пошуку нових форм і методів активного навчання. Викладачі майстерно володіють методикою проведення занять. Основні напрями їх творчих злетів - впровадження інновацій під час викладання наукових дисциплін, комп’ютеризація навчального процесу, методичне забезпечення самостійної роботи студентів. Це, так би мовити, повсякденні турботи.

  - Якби не було відчутної допомоги з боку випускників нашого тех-нікуму, - сказав, завершуючи привітальне слово, директор КТЗТ, - зокрема начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА та його заступника Івана ФЕДОРКА, про ремонт актової зали і поверхів будівлі технікуму можна було б забути. А відтак - милує погляд оновлена архітектура.

  Не станемо переповідати зміст концертних номерів. Добрі та веселі емоції, що лилися зі сцени, не залишили байдужим жодного глядача. За якусь мить на суд зали було запропоновано вдалу інсталяцію. Фрагменти тексту та фотокадри з життя педагогів-ветеранів Великої Вітчизняної, об’єднані за змістом в одне ціле з танцювальною композицією, під музичний супровід (мелодія Яна Френкеля «Журавлі»), були зустрінуті оплесками дорослої аудиторії… То реакція випускників, які давно закінчили технікум.


  Зустріч з рідним технікумом запам’ятається надовго

  Добро засієш - людську любов збереш.

  Концерт закінчився. Останнім за сценарієм від організаторів було оголошення, яке стосувалося лише абітурієнтів: «Для тих, хто цікавиться правилами вступу - звертатися до приймальної комісії». Дев’яносто перший рік в історії Київського технікуму залізничного транспорту розпочався?!

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05