РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (28 травня 2010) 

 • З когорти переможців

  У Брянську (Росія) пройшла міжнародна зустріч делегацій Південно-Західної, Московської та Білоруської залізниць. На зустрічі було підбито підсумки професійного змагання між залізницями за результатами роботи у 2009 р.

  У заходах взяли участь начальник Південно-Західної залізниці Олексій КривопІшин, начальник Московської залізниці Володимир Молдавер, перший заступник начальника Білоруської залізниці Володимир ЛаПТинський (на фото). На збори було запрошено в.о. губернатора Брянської області Олександра Касацького, голову Брянської обласної Думи Володимира Гайдукова, представників міської адміністрації.

  Як повідомляє прес-служба столичної магістралі, керівники залізниць ділилися досвідом щодо подолання кризових явищ минулого 2009 р., обговорювали спільні плани на перспективу. На зустрічі було відзначено, що спільні з російськими та білоруськими залізничниками проекти з організації прискореного пасажирського руху між столицями наших держав, які були реалізовані раніше, демонструють хороші результати. Фірмові поїзди міжнародних напрямків набувають все більшої популярності у пасажирів.

  Протягом усього минулого року залізниці, залізничні відділення та підприємства змагалися за досягнення найкращих результатів. На підставі рішення комісії з підбиття підсумків виробничого змагання між колективами Південно-Західної, Московської та Білоруської залізниць серед колективів структурних підрозділів переможцями змагань від Південно-Західної залізниці стали трудові колективи Щорської та Хутір-Михайлівської дистанцій колії.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05