РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (21 травня 2010) 

 • Ювілейні медалі, квіти, обеліск…


  у вагонному депо Конотоп відкрито обеліск залізничникам, які загинули в роки війни

  Напередодні Дня Перемоги у кожному трудовому залізничному колективі вітали своїх фронтовиків, ветеранів, які у грізні роки війни стали до бою з чужинцями. Сценарії заходів розроблялися різні, та майже скрізь було однакове число присутніх воїнів-переможців - не набиралося й десяти. Що ж, час невмолимий.

  У моторвагонному депо Чернігів традиційна передсвяткова зустріч з ветеранами відбулася 7 травня. В обідню пору на території підприємства стали збиратися сивочолі колишні працівники підприємства. Їх зустріли начальник депо Олександр Апостол і голова профкому Михайло Тищенко. Зовсім поволі підійшли фронтовики. Їх легко відрізнити з-поміж інших ветеранів - груди прикрашають бойові нагороди. І, на жаль, майже усі з ціпочками…

  Урочисті збори відкрив начальник депо Олександр Апостол. Він поздоровив присутніх зі святом, побажав їм здоров’я та передав слово голові Новозаводської райдержадміністрації міста Чернігова Олександру Глиняному, який вручив ветеранам ювілейні медалі. Також із привітальним словом до учасників зібрання звернувся голова районної ради ветеранів, колишній їх колега-залізничник Михайло Вовк. А вже тоді настала черга юних - учнів залізничного ліцею. Вони підготували для пенсіонерів чудовий концерт.

  Складніше збирати та вітати фронтовиків у дистанції колії. Десятки кілометрів відділяють їх від Конотопа. Та голова профкому Тетяна Мозгова перед пам’ятною датою змогла побувати у багатьох пенсіонерів удома. Так, в Хорошому Озері вона поздоровила і вручила святковий подарунок Михайлові Безпалому, колишньому монтерові підприємства, в селі Печі - Михайлу Божку, на станції Крути - Іванові Лазоренку, у Плисках - Іванові Якубі. Наступного дня вона відвідала конотопчан Бориса Кургана й Петра Хоменка. А вже в день свята відбулися урочисті збори, на які традиційно були запрошені учасники бойових дій в Афганістані та інших гарячих точках планети.

  Та найбільш масовим стало святкування Дня Перемоги у вагонному депо Конотоп. 9 травня на території підприємства відкрито обеліск вагонникам, які загинули під час війни.

  Роки зробили свою чорну справу - прізвища багатьох стерлися з пам’яті, залишилися тільки десь у запилених архівних списках. Та начальник депо Володимир Федорко запевнив, що розпочато пошук, що імена цих достойних людей займуть почесне місце в історії підприємства.

  Обеліск - скромний, відповідно до можливостей депо. Біля нього горітиме вічний вогонь. Та найголовніше, що це перший на вузлі за останній час знак вдячності поколінню, обпаленому війною.

  З нагоди відкриття обеліска на території депо відбувся урочистий мітинг. Його учасників вітали начальник депо Володимир Федорко, заступник начальника Конотопської дирекції залізничних перевезень Василь Буцерога, заступник Конотопського міського голови Володимир Горох, заступник голови Конотопської районної держадміністрації Віктор Суятінов, полковник у відставці Микола Кабанов. А почесне право відкрити обеліск було надане фронтовикам-вагонникам Павлу Пилиповичу Ройку та Андрію Миколайовичу Коломійцю.

  І ще одна пам’ятна подія відбулася цього святкового дня - уперше прозвучала пісня про вагонне депо Конотоп. Автор її слів - майстер підприємства Віктор Пікель, музику написав київський композитор Ніколо.

  Власне, на території депо 9 травня було багато музики. Тут грав духовий оркестр Будинку науки і техніки дирекції, учасники залізничної художньої самодіяльності вузла виступили з понадгодинним концертом.

  Микола Пацак
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05