РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (21 травня 2010) 

 • Коли збільшуються обсяги


  під час практичного заняття на стрілочному переводі

  Як необхідно організовувати роботу залізничної станції за умов суттєвого збільшення вивантаження? Саме цьому питанню було присвячено школу-семінар, яку організувало керівництво Київської дирекції залізничних перевезень на ст. Бориспіль.

  Проведення подібних семінарів на Київській дирекції - це вже традиція. Один раз у квартал вибирається станція, де необхідно втручання керівництва дирекції для приведення її до належного санітарно-естетичного стану та покращення умов праці працівників. Також обов’язково впроваджуються новітні технології для покращення роботи на станції. Цього разу для забезпечення безпеки руху та охорони праці начальникам станцій було презентовано «картки послідовності дій чергових по станції і поїзних диспетчерів в умовах порушення нормальної роботи пристроїв СЦБ», а також інформаційні стенди з безпеки руху та охорони праці, вироблені власними силами дирекції.

  Виступаючи перед присутніми, начальник Київської дирекції залізничних перевезень - заступник начальника залізниці Володимир ОСОВИК звернув увагу на те, що до недавнього часу ст. Бориспіль у змаганні знаходилась далеко позаду від лідерів. Проте, з 2010 р. через активізацію робіт з підготовки до Євро-2012 значно збільшилися обсяги вивантаження. На сьогодні в середньому за добу обробляється до 70 вагонів, але це не межа - в окремі дні ця цифра сягає 150. Далі керівник дирекції детально зупинився на показниках роботи підприємства. На жаль, довелось констатувати, що хоча у квітні робота значно пожвавилася, за підсумками перших чотирьох місяців року спостерігається відставання від плану. Але в подальшому, при вірній організації праці, виправити цю ситуацію реально.

  Начальник ст. Бориспіль Володимир ІВАСЮК розповів колегам про технологію обробки вагонів, яка використовується на станції. Зокрема, він звернув увагу на те, що для досягнення бажаного результату важливо, в першу чергу, налагодити контакт і знайти взаємопорозуміння з клієнтурою.

  Запрошений на школу-семінар помічник начальника головного управління перевезень з безпеки руху та екології Укрзалізниці Павло ЧЕРНАТА ознайомив присутніх з найбільш характерними транспортними подіями на залізницях України. Зокрема, він детально розповів про причини інциденту на стрілочному переводі ст. Донецьк.

  Після завершення теоретичної, заняття продовжилось практичною частиною. Начальники станцій Київської дирекції взяли участь у проведенні показового комісійного місячного огляду колій, стрілочних переводів, пристроїв СЦБ, зв’язку та контактної мережі. Тоді начальник дільниці Дарницької дистанції колії Григорій МІЛЕЙКО та дорожній майстер з контролю за станом колії Михайло ЩІТОВ ознайомили з особливостями проведення огляду колій та стрілочних переводів з вузькими місцями в утриманні колійного господарства, яким необхідно більш ретельно приділяти увагу при огляді.

  Завершилося заняття на посту електричної централізації, де заступник начальника Дарницької дистанції сигналізації та зв’язку Дмитро ШУТИЙ провів заняття для присутніх про порядок виключення стрілочних переводів з електричної централізації при виконанні колійних робіт.

  - Безумовно, сенс у проведенні подібних заходів є, - поділилася своїми враженнями від школи-семінару начальник ст. Вертіївка Ганна ПАВЛЮК. - Це дозволяє збагатитися досвідом колег, перейняти сучасні технології в роботі.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05