РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (7 травня 2010) 

 • На Чорнобильській землі


  комісія начальника залізниці оглядає стан колії поруч з Чорнобильською АЕС

  Весняний або осінній комісійні об’їзди господарства магістралі начальником залізниці О.М. КРИВОПІШИНИМ та його заступниками - подія не повсякденна. Звичайно, до цього дня ретельно готуються всі структурні підрозділи. Відверто кажучи, приємною для керівників підприємств цю подію важко назвати - практика свідчить, що за будь-яких умов від прискіпливого погляду керівника залізниці не вдається приховати жодного недоліку. І за все доведеться нести відповідальність.

  У цей день автомотриса начальника залізниці відправилась за маршрутом Київ - Ніжин - Чернігів - Янів. Склад комісії - найвище керівництво залізниці на чолі з її начальником Олексієм КРИВОПІШИНИМ. Представляє дільницю до огляду начальник Київської дирекції залізничних перевезень - заступник начальника залізниці Володимир ОСОВИК. З вікон мотриси, як на долоні, видно всю картину стану колії, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання.

  - Щось та опора дещо нахилилась, - робить зауваження начальнику галузевої служби електропостачання Валерію СУХОМЛИНОВУ заступник начальника залізниці - головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Костянтин АЗАРЕНКО.

  - Через годину тут працюватимуть, - миттєво відповідає Валерій Олександрович і телефонує з мобільного.

  Що й не кажи, а стільниковий зв’язок - величезне досягнення людства і надійний помічник у роботі, зокрема, для залізничників. Завжди є можливість оперативно вирішити будь-яке питання, вжити заходів з метою усунення виявлених недоліків.

  - Сьогодні тут за планом проводяться профілактичні роботи, - випереджує запитання начальника залізниці, який побачив відчинену релейну шафу, начальник галузевої служби сигналізації та зв’язку Олександр ДУБІНЧУК.

  Без зупинки автомотриса проїжджає Чернігів і прямує в напрямку Чорнобильської АЕС. На всьому маршруті комісія відзначає задовільний стан колії. Саме цей напрямок не випадково був обраний для огляду. Як розповів головний інженер - перший заступник начальника залізниці Володимир ТЯГУЛЬСЬКИЙ, стан колії саме в районі ЧАЕС дуже цікавить керівництво залізниці. Не таємниця, що умови роботи тут особливі і ставлення до працівників, які обслуговують залізницю на даному напрямку, теж має бути особливим. Ускладнює роботу й те, що добрий відтинок магістралі проходить територією сусідньої Білорусі. Все це створює додаткові труднощі при обслуговуванні колії. Проте комісія начальника залізниці відзначила, що стан колії та смуги відводу утримуються в належному стані.

  На зворотному шляху комісія перевірила стан справ у локомотивному депо Чернігів, місцевої станції та вокзалу.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05