РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (7 травня 2010) 

 • Добра нагода і добра робота


  урочистий момент перерізання стрічки - міський голова Конотопа Іван ОГРОХІН, начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, архієпископ Конотопсько-Глухівський ЛУКА, голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій ЧМИР

  Дев’яте Травня належить до великих свят. До істинно великих. І відкриття реконструйованого залізничного вокзалу в Конотопі напередодні знаменних роковин стало чудовим трудовим подарунком залізничників столичної магістралі жителям міста до 65-ліття Перемоги.

  В урочистому мітингу, який відбувся наприкінці робочого дня 6 травня, взяли участь начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН, голова Дорпрофсожу Анатолій ФУРСА, голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій ЧМИР, керівники служб і Конотопської дирекції залізничних перевезень, Конотопський міський голова Іван ОГРОХІН, голова Конотопської районної державної адміністрації Василь Калита, архієпископ Конотопсько-Глухівський Лука, ветерани Великої Вітчизняної війни, сотні залізничників вузла.

  Виступаючи на мітингу, начальник залізниці Олексій Кривопішин повідомив, що вокзал не єдиний у переліку передсвяткових залізничних подарунків. Також завершено електрифікацію дільниці Конотоп - Ворожба, і в літньому графіку заплановано впровадження комфортного руху електропоїзда від Ворожби до нашої столиці. «Цього року, - сказав Олексій Кривопішин, - залізничники Південно-Західної залізниці зробили ремонт головного вестибюля, касового блоку і зали очікування. Продовжуються роботи в сервісному центрі вокзалу та в адміністративній частині будівлі. Загалом у 2010 році залізничники витратили з галузевого бюджету на реконструкцію понад чотири з половиною мільйони гривень».

  Ремонт вокзалу виконують будівельники БМЕУ-5. Наказом начальника залізниці відзначено їх сумлінну роботу. Серед відзначених - начальник управління Євген Барладян і головний інженер підприємства Анатолій Безродний, муляр Юрій Зубко, тесляр Карен Айрапетян, муляр Валентина Янченко, тесляр Володимир Поволоцький, інші трудівники. Також будівельникам вручено нагороди від обласної держадміністрації.


  начальник вокзалу станції Конотоп Тетяна ДОРОШЕНКО знайомить голову Сумської обласної державної адміністрації Юрія ЧМИРЯ та начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА з оновленим вокзалом

  Урочиста мить, стрічку перерізано - й учасники торжества розтікаються оновленими залами, обмінюючись враженнями. Справді, ремонтникам вдалося зберегти архітектурну цілісність (вокзал вважається пам’яткою архітектури місцевого значення - авт.) й осучаснити будівлю. В оздобленні переважають натуральний камінь, плитка, скло, метал. Зала чекання світла та затишна, зручно розташовані каси. В іншій залі розміщено експозицію про історію краю. На одному із знімків - попередник нинішнього вокзалу, збудований більше ста сорока років тому. Він був дерев’яним, двоповерховим. А ще вважався найкращим на лінії від Курська до Броварів. Нинішній по завершенні усіх ремонтних робіт теж стане таким.

  Звертаюся до начальника БМЕУ-5 Євгена Барладяна. Запитую про настрій, хоч сьогодні у всіх будівельників настрій легко читається на обличчях - роботою задоволені. «Почуття, - сказав він, - святкові. Ми зробили добру справу як для залізниці, так і для міста. Вокзал - це візитівка населеного пункту. Вважаю, що ми тут не схибили, застосувавши найновіші технології оздоблення. Вокзал сподобається як конотопчанам, так і гостям міста».

  Серед гурту помічаю старшого оглядача вагонів пасажирського вагонного депо Бахмач Віктора Тарасенка: «Нормально. Красиво зробили. Давно чекали на такий ремонт».

  Але чи не найбільше очікувань - у начальника станції Конотоп Олександра Стрільця. Під час модернізації магістралі Київ - Москва під швидкісний пасажирський рух, коли оновлювалися всі вокзали від Ніжина до Зернового, він не раз із сумом прохоплювався, що ніяк не розпочнеться ремонт у Конотопі. І ось тепер слово Олександру Васильовичу: «Я дякую будівельникам, які завершили до свята Великої Перемоги ремонт вокзалу. Ремонт вдався. Сучасні матеріали, які використані в ході робіт, надають йому нового вигляду, і нам, залізничникам, несоромно буде перед людьми. У Конотопі вокзал - дійсно прекрасний.

  Від колективу конотопчан я дякую начальнику Південно-Західної залізниці Олексію Мефодійовичу Кривопішину, керівникам служб залізниці, які в нинішній складний час знайшли можливість профінансувати ремонт. Щось допомагали, радили, підказували, контролювали хід робіт. Ми, залізничники станції Конотоп, докладемо максимум зусиль, аби станція працювала ще краще, ще ефективніше».

  Свято відкриття завершилося. Завтра буде новий день, продовжуватиметься модернізація колійного господарства станції, ремонтуватиметься підземний перехід, будівельники, успішно склавши перший іспит, виконавши завдання начальника залізниці, візьмуться за другий - на черзі оздоблення сервісного центру та адмінприміщення станції. Цей екзамен вони теж мають скласти «на відмінно».

  Фото Василя ЛУЦЕНКА та Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05