РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (23 квітня 2010) 

 • До ветеранів - з відкритою душею

  За планом загальнодержавних заходів щодо проведення Року ветеранів Великої Вітчизняної війни (ВВВ), який затверджено Кабінетом Міністрів України, впродовж 2010 р. органи виконавчої влади зобов’язані забезпечити безумовне виконання законів з питань соціального захисту ветеранів ВВВ.

  Із офіційного повідомлення Уряду стало відомо, що суспільство вкотре намагається повернутися обличчям до тих, хто 65 років тому пережив страшну гітлерівську навалу, хто брав участь у вигнанні коричневої чуми з наших земель, хто звільнив пів-Європи від загарбників. Краще пізно, аніж ніколи.

  Не з чужих слів знаю: за невмирущою традицією, яка існує на Південно-Західній залізниці, про живих та тих, які пішли за вічну межу, визволителів ніколи не забувають. Так відбувається і зараз. За вказівкою начальника залізниці О.М. КРИВОПІШИНА та голови Дорпрофсожу А.О. ФУРСИ, яку надіслано в усі підрозділи, з метою забезпечення достойного вшанування безсмертного подвигу ветеранів війни, увічнення пам’яті загиблих воїнів-визволителів, збереження та розвитку славних бойових і трудових традицій українського народу, посилення патріотичного виховання громадян незабаром відбуватиметься низка заходів, присвячених відзначенню 65 річниці Великої ПЕРЕМОГИ.

  Справа не з пересічних. Спільно з профспілковими організаціями та радами ветеранів маємо взяти участь у приведенні до належного стану місць, що увічнюють пам’ять про перемогу українського народу. А ще слід упорядкувати братські могили, пам’ятники воїнам-визволителям, меморіали, обеліски, пам’ятні знаки. Буде організовано святкові концерти, посвячені тим переможним дням 1945-го. Всього і не перелічити.

  Далеке-близьке. У галузевих медичних закладах буде забезпечено проведення диспансерних медоглядів для учасників та інвалідів ВВВ. З метою їхнього лікування. До ветеранів - з відкритою душею.

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05