РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (23 квітня 2010) 

 • Вокзал як консультаційний центр

  Кожному громадянину нашої країни достеменно відомо, що залізничний вокзал - це той заклад, де можна придбати квиток на поїзд і, дочекавшись його прибуття, відправитись у подорож залізницею до потрібної станції.

  Та 13 квітня нинішнього року деякі залізничні вокзали, що розташовані на території Жмеринської дирекції залізничних перевезень, взяли на себе дещо непритаманні залізниці функції. Вони стали центрами з надання соціальних послуг для населення.

  Річ у тім, що це був Міжнародний день єдиних дій залізничників у рамках кампанії за майбутнє залізниць під гаслом: «Тисячі вокзалів - тисячі пасажирів». Нинішнього року у цій акції, за планом впровадження стратегії соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді, брало участь Всеукраїнське лікарське товариство. Тож центральні приміщення залізничних вокзалів на ст. Вінниця, Жмеринка, Хмельницький, Калинівка та інших з восьмої до дванадцятої години 13 квітня, за сумісництвом, стали своєрідними поліклініками і консультаційними центрами. Тут лікарі вимірювали артеріальний тиск, надавали кваліфіковані поради всім бажаючим. А працівники соціальних служб відповідали на «болісні» запитання усіх, хто їх ставив. Чи користувалися попитом послуги? Якщо на початку акції до столиків, за якими сиділи медичні та соціальні працівники, підходили лише поодинокі пасажири, то через невеликий проміжок часу біля них уже вишикувались черги. На вокзалах Вінниці, Калинівки прийом продовжувався аж до тринадцятої години.

  Організатором цього заходу з надання нетрадиційних послуг на залізничних вокзалах виступила Жмеринська територіальна профспілкова організація, яку очолює Юрій АНДРУШКОВ.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05