РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (16 квітня 2010) 

 • Не зраджуючи традицій

  Нинішня пізня весна, схоже, не завадила фахівцям залізничних станцій, вінницьких дистанції колій і сигналізації та зв’язку належним чином підготовити свої господарства до роботи у теплу пору року. Це показав комісійний огляд, який днями проводив начальник Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолій ЛЮБІНІН разом із членами комісії на дільниці між Жмеринкою та Козятином.

  Утім негативний вплив нинішньої, доволі суворої, зими на стан колій повністю усунути не вдалось. Так на усій дільниці, яку оглядали, мають місце чимало вихлюпів. Найчастіше вони здибаються на коліях між ст. Гнівань та Браїлів. Нинішнього року на цій дільниці заплановано проведення реконструкції колії, тому недоліки буде усунуто. Інші дільниці чекають певних виправних робіт із застосуванням спеціальної техніки. Причому, це необхідно зробити якомога швидше, аби покращити стан колії і зняти обмеження у швидкості руху поїздів, які запроваджено за результатами весняного комісійного огляду.

  Серед недоліків було відзначено й те, що поблизу залізниці у межах міста Вінниці та на її околицях місцеві мешканці утворили стихійні звалища сміття. Начальник дирекції розпорядився направити відповідні документи та фотографії у міську адміністрацію та обласну санітарно-епідеміологічну станцію для того, щоб покласти край такому неподобству. Адже залізничники не зобов’язані прибирати сміття, залишене мешканцями міста.

  Позитивним є те, як відзначали члени комісії при підбитті підсумків огляду на цій дільниці, що краще, ніж торік, працюють організатори руху поїздів - чергові по станціях. Значно більшу виручку від приміських перевезень отримали й касири лінійних станцій. А це тому, що вони продають квитки не лише в касах вокзалів, а й у електропоїздах. Крім того, в межах Жмеринської дирекції запроваджено й таку новацію: на тих станціях, де малі об’єми навантаження, товарні касири здійснюють продаж квитків на пасажирські поїзди. Це дозволяє вирішувати деякі кадрові проблеми.

  Під час нинішнього об’їзду станцій Анатолій Любінін не зрадив запровадженій ним традиції - вітати іменинників. Саме в цей день виповнилась чергова річниця з дня народження старшому квитковому касиру ст. Калинівка Ніні РЕГЕРІ. Більше тридцяти років тому вона, за рекомендацією батька - Петра Миколайовича, який трудився на цій станції, прийшла працювати у квиткову касу. З того часу й не міняла місця роботи. Анатолій Олексійович щиро привітав іменинницю і подарував її букет квітів. Такою приємною подією завершився весняний комісійний огляд однієї із найважливіших дільниць Жмеринської дирекції залізничних перевезень, який показав, що зміни на краще є.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05