РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (16 квітня 2010) 

 • Березень склався вдало

  Можна впевнено стверджувати, що березень для нашої магістралі склався вдало. Як повідомила редакцію начальник технічного відділу галузевої служби перевезень Південно-Західної залізниці Уляна Столпакова, експлуатаційну роботу поліпшено проти попередніх двох місяців, в тому числі з навантаження майже вдвічі, з вантажообігу - в 1,5 рази. Повністю виконано планові завдання з об’ємних показників: експлуатаційний вантажообіг - на 101,9%, пасажирообіг - 100%, навантаження - 125,2%, вивантаження - 101,9%.

  При цьому обсяги перевезень збільшені до минулого року на 7,5%, обсяги навантаження - на 14,6%, тобто перевищено березневі показники 2009 р. на 231,2 млн. ткм та на 260 тис. тонн відповідно. Планові завдання з якісних показників по використанню вагонного та локомотивного парків також виконано та покращено проти плану.

  Виконує столична магістраль й поставлені Укрзалізницею підвищені завдання з окремих показників, які ввійшли в дорожню карту за пріорітетними напрямками експлуатаційної діяльності, серед яких вага поїзда не менше 3600 тонн, дільнична швидкість - 47,5 км/год, середній склад - 59 вагонів. У березні вага поїзда перевищила завдання на 11 тонн, дільнична швидкість - на 1,2 км/год, довжина вантажного поїзда - на рівні завдання.

  Покращено в березні й виконання графіка руху поїздів усіх категорій. Це при тому, що працівники колійного господарства розпочали роботи з капітального ремонту колії на основних напрямках руху поїздів.

  В цілому ж за підсумками першого кварталу поточного року слід відзначити, що впродовж січня - березня залізницею перевезено на 3,3% вантажів більше за відповідний період попереднього року та на 6,4% збільшено обсяги навантаження.

  Майже кожна третя станція залізниці в березні перевищила показники з навантаження в 1,5 - 2 рази. Найвищих показників при цьому досягли наступні станції: на Київській дирекції залізничних перевезень - Київ-Московський, Київ-Волинський, Ніжин, Тетерів, Вишневе, Горностаївка, Грибова Рудня, Чернігів; на Козятинській - Біла Церква, Славута-1, Брівки, Жашків, Козятин-1; на Жмеринській - Деражня, Хмельницький, Жмеринка, Дунаївці, Скібневе. Коростенська дирекція в березні навантажила 17,5 тис. вагонів проти 12 тис. вагонів минулого року. Активізували роботу з навантаження щебзаводи, що розташовані біля станцій Пенізевичі, Ігнатпіль, Товкачівський, Коростень. На Конотопській дирекції кожна друга станція збільшила обсяги навантаження вдвічі, серед них - Янпіль, Щорс, Кролевець, Корюківка, Дубов’язівка, Глухів, Ворожба.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05