РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (16 квітня 2010) 

 • Поради від фахівців дитячої поліклініки ДКЛ №1 ст. Київ

  Тамара Кузьміна, лікар-інфекціоніст

  - Найголовніше, щоб діти мали усі необхідні щеплення. Окрім цього, задовго перед відправкою до табору з дітьми слід провести інструктаж, аби ті чітко усвідомили, де може ховатися небезпека. Тема бесіди, звісно, і про стоячу воду, пити і купатися в якій заборонено, і про немиті фрукти, овочі тощо. Дітлахам потрібно чітко зрозуміти, що нехтування цими правилами може призвести до складних кишкових захворювань. Саме тоді ні про який відпочинок думати вже не доведеться. Також не слід вживати різноманітні пиріжки чи солодощі. Відомо, що якість подібної продукції дуже сумнівна. В таборах відмінно і, головне, правильно, годують. Тому від покупок на ринках чи магазинах їжі слід утриматися. А батькам варто запам’ятати: категорично не радимо давати дітям швидкопсувні продукти у дорогу.

  Надія Загородняя, лікар-невропатолог

  - Батькам слід серйозніше ставитися до скарг дитини на головний біль. Особливо, якщо ці скарги постійні. Головні болі можуть бути викликані хворобами, які абсолютно не пов’язані з головою. Особливо небезпечними є уранішні та нічні болі. Однак, наголошую, що займатися самолікуванням категорично забороняється. Не слід «запихати» у дитину різні пігулки і перегодовувати ліками. Принцип «зайве не зашкодить» у цьому разі не діє. Варто звернутися за консультацією до спеціалістів.

  Олексій Іванов, офтальмолог

  - На відпочинку не слід зловживати сонячними ваннами. Це небезпечно як для організму в цілому, так і для очей зокрема. Звісно, необхідно вдягати сонцезахисні окуляри, однак лише якісні. Низькосортні можуть ще більше нашкодити. Варто також застерігати дітей від занурювання під воду без спеціальних окулярів чи маски. Це може призвести до потрапляння до очей різноманітних інфекцій. Також не треба нехтувати гімнастикою для очей, слід вмиватися водою кімнатної температури. Окрім цього побільше споживати помаранчевого кольору фрукти і овочі, які містять кератин.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05