РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (9 квітня 2010) 

 • Пристрасті навколо… апарелі


  спецвиконавець галузевої служби колії Юрій АНІСІМОВ (на передньому плані) знайомить учасників заняття з порядком складання ЗРМА

  Відповідно до розпорядження першого заступника начальника столичної залізниці Віталія ЖУРАКІВСЬКОГО днями на базі Київської дистанції колії, що на ст. Київ-Волинський відбулись практичні заняття щодо складання та зберігання збірно-розбірних металевих апарелей (ЗРМА).

  Участь у них взяли фахівці галузевої служби колії, спеціальної служби, керівний склад дистанцій колії, начальники спеціальних секторів дирекцій залізничних перевезень. Також було запрошено представників служби військових сполучень Міністерства оборони України. До речі, захід, коли спеціальні питання розглядалися з окремими службами, на нашій залізниці відбувся вперше.

  Питання використання ЗРМА не другорядне. Звичайно, в першу чергу їх призначено для використання під час масового завантаження на залізничні платформи військової техніки. Проте, і в мирний час вони незамінні для доставки будівельної техніки в зони надзвичайних ситуацій. Особливо це актуально зараз, коли держава перебуває в очікуванні весняної повені. А ще зручність ЗРМА в тому, що вони дозволяють навантажувати та розвантажувати техніку на будь-яких, навіть непідготовлених для цього майданчиках.

  Виступаючи перед присутніми, начальник спеціальної служби Микола МАЗУКА особливу увагу звернув на умови зберігання комплектів ЗРМА. До речі, досвід засвідчує: на столичній магістралі до цього устаткування відмінне відношення. З точки зору дотримання технологій надійного зберігання. На цьому сконцентрував увагу присутніх начальник галузевої служби колії Іван ЛЯХОВИЙ.

  Після теоретичної частини учасники заняття ознайомилися з умовами утримання на Київ-Волинському захисної споруди. До речі, тут його використовують раціонально. Подбали і про побутові умови, приміром, облаштували тренажерний зал, де працівники станції у вільний час можуть займатися спортом. Це не забороняється керівними документами й дозволяє забезпечити утримання споруди в належному стані.

  …Практичне заняття продовжилося на полігоні. Тут спецвиконавець галузевої служби колії Юрій АНІСІМОВ розповів про порядок і правила складання торцевих і бокових ЗРМА. Одночасно відбулося знайомство з умовами збереження спецобладнання.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05