РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (2 квітня 2010) 

 • Аби чиновники не заважали

  Завершується перша черга електрифікації дільниці Конотоп - Ворожба. Й енергетики Конотопської дистанції готові дати напругу в контактну мережу.

  Стримує лише бюрократична процедура узгодження доброї справи в численних контролюючих організаціях. З цього приводу конотопські залізничники говорять, що легше збудувати в мороз електрифіковану лінію, ніж одержати десятки чиновницьких підписів на паперах.

  Наприкінці березня багато налагоджувальних робіт виконували спеціалісти Конотопської дистанції сигналізації і зв’язку, будівельники БМЕУ-5 ремонтували дві платформи біля Грузького та зводили високу у Ворожбі.

  А в цілому вже панував настрій очікування свята - свята першої електрички до рубіжної станції Південно-Західної залізниці, свята перемоги над зневірою й розпачем. Бо, якщо відверто, багатьом здавалося, що Ворожбянський вузол приречений - вантажний потік пішов поза станцією, пішов на дешевші електрифіковані лінії. У диво, що за кілька місяців буде виконано подібний обсяг робіт, мало хто вірив. Та воно сталося. Енергетики всупереч погоді та попри фінансову скруту виконали завдання. Так само, не побоюся високого слова, героїчно працювали залізничники дистанції сигналізації і зв’язку, будівельники, колійники, навіть відбудовні поїзди - Конотопський і Дарницький - допомагали монтувати тягову підстанцію.

  Електрифікація додасть Ворожбі вантажних поїздів. А що одержать пасажири? Поки що у графіку закладено електропоїзд підвищеної комфортності № 817/818. Він відправлятиметься вранці з Києва й надвечір із Ворожби. А далі час покаже. Пасажирський потенціал цього краю немалий. Аби чиновники не заважали...

  Микола ПАЦАК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05