РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (2 квітня 2010) 

 • Нова кров


  співбесіду із майбутнім працівником служби колії Південно-Західної залізниці Ганною ВЕЛІСЕЙКО проводять начальник відділу перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрів, соціальних питань та навчальних закладів Гурген ВАРТАНЯН і начальник галузевої служби колії Іван ЛЯХОВИЙ

  Днями в Державному економіко-технологічному університеті транспорту відбувся щорічний розподіл випускників. Цьогоріч їхня кількість становить 256 студентів. Переважна більшість з них ще під час навчання на четвертому курсі визначилися із майбутнім фахом і працювали за спеціальністю. Частина з «новоспечених» магістрів та спеціалістів поповнить підрозділи Південно-Західної магістралі.

  «Наша залізниця з огляду на її транзитне місцерозташування, а отже на великий вантажо- та пасажиропотік, зацікавлена в постійному залученні професійної молоді», - зауважив начальник відділу перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрів, соціальних питань та навчальних закладів ДТГО «Південно-Західна залізниця» Гурген ВАРТАНЯН.

  Окрім цього він зазначив, що за попереднім розподілом 1 серпня поточного року слід очікувати на прихід 40 молодих спеціалістів. «На сьогодні можна констатувати, що найбільше поповнення відбудеться серед спеціалістів з організації руху поїздів - 15 осіб, колійників - 10 осіб, а також вагонників - 8 осіб. Утім, ці цифри можуть змінитися, і на нашу залізницю прийде працювати більше молодих кадрів», - відмітив Гурген Львович.

  Слід також зазначити, перші півроку випускники працюватимуть на робочих посадах. І це аж ніяк їх не засмучує. «По-перше, це не є якоюсь несподіванкою, а по-друге, я переконана, що саме так і має бути, адже залізницю потрібно знати із самих азів», - вважає магістрант з червоним дипломом Ганна ВЕЛІСЕЙКО.

  На додаток варто сказати, що офіційне працевлаштування молодих спеціалістів можуть дозволити собі далеко не всі вузи і, тим паче, далеко не всі галузі, однак для Південно-Західної залізниці «вливання нової крові» є принциповим завданням, яке сприяє розвитку магістралі.

  Олексій ГОРЯЧЕВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05