РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній залізниці запрацювала «гаряча» лінія ВОХОР

» гаряча новина  всі новини
5 січня 2022

З 1 січня 2022 року в службі воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» запроваджено цілодобову «гарячу» лінію для повідомлень про несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту та розкрадання залізничного майна.

Інформаційні таблички з номерами телефонів «гарячої» лінії розміщено на всіх вокзалах і станціях станції столичної магістралі. Незалежно від часу доби скористатися цими номерами може будь-яка особа, що стала свідком чи має інформацію про правопорушення на залізниці. Телефонуючи, повідомлювач може не називати себе або взагалі надіслати інформацію за допомогою популярних месенджерів – Telegram, Viber чи Whatsapp. Оперативні групи служби воєнізованої охорони неодмінно перевірять кожне повідомлення.

«Сподіваємося, що «гаряча» лінія дозволить нашим підрозділам діяти на випередження у разі несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу залізниці, крадіжок майна та вантажів, – говорить керівник служби воєнізованої охорони Василь ЛЕВИЦЬКИЙ. – Адже, як свідчить практика, в більшості випадків є свідки – пасажири, залізничники чи мешканці, житло яких сусідить із залізницею. Вони бачать підозрілих осіб або підозрілі роботи на об’єктах залізничного транспорту, проте не знають, куди повідомити про такі факти».

Слід зазначити, що керівництво регіональної філії не перший рік орієнтує ВОХОР на превентивні заходи у протидії розкраданням вантажів та залізничного майна. Завдяки такій позиції кількість крадіжок в 2021 році зменшилась відповідно на 10% та 30% в порівнянні з 2019 та 2018 роком.

У минулому році працівники ВОХОР не допустили жодного випадку розкрадання вантажів, притому, що для охорони було пред’явлено 445 220 вагонів у складі 49 201 поїзда. За послуги з охорони та супроводження номенклатурних вантажів Південно-Західна залізниця отримала дохід в розмірі 310 млн грн.

Упродовж 2021 року в регіонах діяльності регіональної філії було зафіксовано 294 крадіжки елементів інфраструктури, переважно пристроїв сигналізації та зв’язку. Спільними зусиллями працівників ВОХОР та Національної поліції в 99 випадках (34% від загальної кількості) зловмисників удалось затримати та притягнути до відповідальності, тим самим припинивши на криміногенних ділянках подальше розкрадання складових залізничної інфраструктури.

Південно-Західна залізниця інформує громадян про телефони «гарячої» лінії служби воєнізованої охорони – 044-465-47-80 та 063-332-89-98, і закликає повідомляти про будь-які факти незаконних втручань у роботу магістралі.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111