РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця завершила реконструкцію ділянки Васильків – Васильків-2

» гаряча новина  всі новини
29 грудня 2021

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершила електрифікацію та модернізацію 11-кілометрової ділянки Васильків – Васильків-2 у ході реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», що дозволило запустити прямі поїзди з м. Васильків до столиці України – Києва.

У ході реконструкції ділянки Васильків — Васильків-2 залізничники встановили 258 опор та електрифікували 11 км колій, модернізували 4 залізничні переїзди, капітально відремонтували понад 10 км колій, уклали майже 9 км плітей безстикової колії, розчистили смугу відведення від дерев та іншої рослинності.

Було впроваджено сучасну мікропроцесорну систему стрілок та сигналів, а також побудовано нову пасажирську платформу в м. Васильків. Цю платформу обладнали системами звукового оповіщення пасажирів і відеоспостереження та інформаційними табло.

Відсьогодні всі приміські поїзди столичного напряму прибуватимуть безпосередньо в центр м. Васильків, а не на розташовану за 10 км від міста ст. Васильків-1. Це дозволить містянам економити кошти та час на поїздки.

Загалом між Києвом та ст.Васильків-2 щодня курсуватиме 18 приміських електропоїздів, які доїжджатимуть до столиці всього за 37 хвилин, жителі Василькова оцінять ту комфортну і швидку альтернативу автомобільному транспорту, яку для них створили залізничники.

Зазначений маршрут є частиною проєкту Kyiv City Express. Очікується, що в будні пасажиропотік на ньому становитиме 5–7 тисяч пасажирів щодоби.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111