РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній залізниці змагалися вогнеборці

» гаряча новина  всі новини
5 листопада 2021

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту між дорожніми командами вогнеборців.

Захід пройшов на тренувальному майданчику пожежного поїзда ст. Дарниця і зібрав чотири команди-учасниці.

Традиційними випробування турніру були стометрова смуга з перешкодами, вправа зі штурмовою драбиною, пожежна естафета та бойове розгортання. У комплексі ці завдання демонструють силу і витривалість пожежних, швидкість та злагодженість їх дій – і визначають найбільш сильну команду.

У подоланні стометрової пожежної смуги з перешкодами, коли необхідно було перестрибнути через паркан, підхопити пожежний рукав, під’єднати його до розгалуження та приєднати до рукава водовідвідний ствол, переможцем став Валерій ДУДАР з пожежного поїзда ст. Шепетівка, результат – 18, 6 секунд.

Кращим у вправі зі штурмовою драбиною виявився Василь КАРПУСЬ з пожежного поїзда ст. Фастів. Вогнеборець пройшов дистанцію за 8,6 секунди.

Бійці Козятинського загону Валерій ДУДАР та Юрій КОНЮК здобули перемогу на висувній триколійній драбині з результатом 17,2 секунди.

У пожежній естафеті, яка завершується гасінням полум’я в спеціальній ємності, переможницею стала команда Козятинського загону. Вона подолала весь шлях за 77,5 секунди.

З найбільш видовищним завданням змагань - бойовим розгортанням - краще за всіх впоралася команда пожежного поїзда ст. Шепетіка (43,8 секунди).

У підсумку команда пожежного поїзда ст. Шепетівка Козятинського загону воєнізованої охорони стала переможницею цьогорічних змагань з пожежно-прикладного спорту.

Другу сходинку посіла команда Ніжинського пожежного поїзда, на третьому місці – команда Фастівського пожежного поїзда.

Підбиваючи підсумки турніру, головний суддя, заступник начальника служби воєнізованої охорони-головний інспектор з пожежного нагляду регіональної філії Віталій КОЛЕСНИК зазначив, що всі команди продемонстрували високі результати, а перемогли досвід та згуртованість, на які всім треба рівнятися.


 4 листопада 2021
Шановні залізничники!

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111