РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній магістралі затримали групу розкрадачів залізничної інфраструктури

» гаряча новина  всі новини
25 жовтня 2021

Днями воєнізована охорона регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» затримала й передала правоохоронцям двох розкрадачів залізничної інфраструктури.

Злодіїв затримали під час перевірки одного зі столичних пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів. Чоловіки принесли сюди деталі розобладнаного релейного трансформатора. Цей пристрій сигналізації, централізації та блокування застосовується на залізничному транспорті для регулювання і забезпечення безпеки руху поїздів.

Зловмисників передали до Святошинського управління поліції ГУНП у м. Києві для вжиття передбачених чинним законодавством заходів. Відповідно до ст. 185 ч.2 Карного кодексу України скоєння крадіжки, вчиненої повторно або за попередньою змовою групою осіб, карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Залізничники вкрай стурбовані численними випадками втручання сторонніх осіб у роботу регіональної філії, особливо між станціями Грушки, Святошин, Борщагівка. За останні чотири місяці тут сталося 9 випадків викрадення майна залізничної інфраструктури.

Південно-Західна залізниця неодноразово зверталася до Київської міської держадміністрації та правоохоронних органів щодо фактів, які загрожують безпеці руху поїздів, життю пасажирів та завдають значних фінансових збитків регіональній філії.

Протидія таким випадкам повинна бути загальнодержавною справою, а не виключно проблемою та завданням працівників залізничного транспорту. Інакше рано чи пізно великою біди не уникнути!Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111