РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСтихійній торгівлі поблизу залізничних колій – ні!

» гаряча новина  всі новини
12 жовтня 2021

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» звертається до керівництва Київської міської державної адміністрації та правоохоронних органів з вимогою припинити стихійну торгівлю поблизу зупиночної платформи «Зеніт», що є грубим порушенням правил безпеки на залізничному транспорті.

Несанкціонований ринок в Оболонському районі столиці зазвичай працює у вихідні дні, причому свій товар торгівці розміщують прямо на залізничних коліях. Це загрожує життю продавців і покупців, безпеці залізничного руху, а також є стресовим випробуванням для локомотивних бригад, які змушені долати цю ділянку на мінімальній швидкості, застосовувати екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду на людей.

На жаль, попри численні звернення у правоохоронні органи та до місцевої влади, залізничники не отримали підтримки у вирішенні цієї проблеми і змушені покладатися на власні сили.

Днями працівники воєнізованої охорони магістралі провели рейд на стихійному ринку. На роз’яснення можливої загрози та вимогу перенести торгові ряди подалі від колій окремі громадяни реагували грубо та агресивно, однак підкорилися. А повідомлення у правоохоронні органи про несанкціоновану та небезпечну торгівлю на коліях знову залишилося без реагування.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» звертається до керівництва Київської міської державної адміністрації, місцевих органів Національної поліції з вимогою навести лад поблизу зупиночної платформи «Зеніт», щоб залізничники могли спокійно і безпечно виконувати свою роботу.

Не варто чекати біди, щоб узятися за вирішення проблеми!Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111