РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНа Південно-Західній магістралі активно протидіють розкрадачам залізничної інфраструктури

» гаряча новина  всі новини
28 вересня 2021

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» проводять системну роботу з попередження несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту, зокрема розкрадань елементів інфраструктури. Такі крадіжки небезпечні можливими катастрофічними наслідками.

24-25 вересня на станції Гнівань було викрадено 9 трансформаторів, що живлять рейкові ланцюги сигналізації, централізації та автоблокування (СЦБ). Працівники воєнізованої охорони по «гарячих» слідах затримали місцевого мешканця, який розобладнав залізничну інфраструктуру та приніс викрадене до пункту приймання брухту. Злодія, на рахунку якого не одна подібна крадіжка, передали працівникам поліції. Наразі вирішується питання про відкриття щодо зловмисника кримінального провадження за ст. 185 ч. 1 (крадіжка).

Минулими вихідними зафіксовано також низку розкрадань елементів залізничної інфраструктури – пристроїв СЦБ та колійної мережі – на перегоні між станціями Борщагівка – Святошин – Грушки. Стрільцям воєнізованої охорони удалося затримати одного зловмисника, який спробував розобладнати колію на стрілочному переводі.

Водночас регіональна філія звернулася до правоохоронних органів за сприянням у розслідуванні та припиненні розкрадань залізничної інфраструктури в криміногенній зоні між зазначеними станціями. Тут самовільно розташувалося наметове поселення ромів, куди часто потрапляє викрадене залізничне майно, а мешканців несанкціонованого «містечка» неодноразово затримувала воєнізована охорона за крадіжки на залізниці.

Вкотре нагадуємо громадянам, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту загрожують безпеці руху поїздів та є кримінальними правопорушеннями, що тягнуть за собою передбачену чинним законодавством відповідальність.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111