РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняМи радо вітатимемо молодь у залізничних колективах, - Артем Миронович

» гаряча новина  всі новини
9 вересня 2021

Виконавчий директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович зустрівся зі студентами Державного університету інфраструктури та технологій.

Візит керівника залізниці до одного з найбільших профільних вишів залізничного транспорту відбувся за запрошенням ректорату навчального закладу.

Артем Миронович розповів студентській молоді про реорганізаційні процеси, які наразі проходять у залізничній галузі України, мету, стратегічні напрямки та очікуваний результат цих трансформацій, зупинився на ролі АТ «Укрзалізниця» у забезпеченні економічного розвитку та безпеки країни. Очільник регіональної філії зазначив, що на цей час компанія є лідером на ринку перевезень та найбільшим роботодавцем в Україні й активно працює над зміцненням своїх чільних позицій. А отже, залізничні професії залишатимуться затребуваними і в подальшому.
Окресливши існуючи кадрові проблеми та шляхи їх вирішення, Артем Миронович наголосив на тому, що залізничній галузі сьогодні вкрай потрібні молоді фахівці - добре освічені, відповідальні, здатні трансформувати Укрзалізницю в сучасне, потужне, конкурентоспроможне та клієнтоорієнтоване підприємство, перетворити її на локомотив економічного та соціального розвитку всієї держави.

«Ми радо вітатимемо таких спеціалістів у наших структурних підрозділах, - підкреслив керівник регіональної філії, - і створимо їм належні умови для адаптації у трудових колективах, розкриття особистісного потенціалу, мотивації праці та кар’єрного зростання».
Зі свого боку студенти університету поцікавилися можливістю й умовами проходження виробничої практики, перспективами працевлаштування на залізниці, соціальними гарантіями залізничників.

Зустріч пройшла невимушено, цікаво та корисно для всіх учасників. Підсумовуючи розмову, Артем Миронович запросив майбутніх випускників університету приєднатися до численної залізничної когорти.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111