РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняНовий залізничний маршрут на Хмельниччині – це переможний приклад співпраці Укрзалізниці з органами держвлади і місцевого самоврядування, - Артем Миронович

» гаряча новина  всі новини
31 серпня 2021

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» презентувала рейковий автобус, який невдовзі об’єднає новим маршрутом північ та південь Хмельниччини. Рухомий склад оновлено завдяки успішній взаємодії залізничників, депутатського корпусу, обласної держадміністрації та територіальних громад.Вигоди оновленого рухомого складу під час тестового випробування оцінили виконавчий директор регіональної філії Артем Миронович, голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій, голови територіальних громад та райдержадміністрацій, представники депутатського корпусу.

«Це комфортабельні вагони зі зручними пасажирськими місцями, сучасними санвузлами та системою вентиляції, - розповів Артем Миронович. - Загалом у рейковому автобусі 222 посадкових місця, він здатен перевезти весь пасажиропотік від станції Шепетівка до станції Кам’янець-Подільський і зворотно. Відтепер мешканцям регіону буде простіше добирати до обласного центру».Запустити рейкобус удалося завдяки успішній взаємодії залізничників із Хмельницькою обласною державною адміністрацією. Цю співпрацю днями було закріплено в Меморандумі про співробітництво у сфері залізничного транспорту, який підтримали голови 14 територіальних громад, територією яких курсуватиме потяг.

Одна із домовленостей цього документу – зменшення податку на землю на шляху прямування рейкобуса. «Саме завдяки перерозподілу коштів ми відремонтували рухомий склад, який був без ремонту декілька років, - розповів Артем Миронович, - і призначили цей затребуваний пасажирами маршрут».

За словами керівника регіональної філії, цього потягу потребували передусім соціально вразливі верстви населення області. Загалом на Хмельниччині послугами залізничного транспорту щорічно користується пів мільйона пільговиків на суму близько 5 млн грн.«Хочу відмітити позитивні зміни, які відбуваються в питаннях відшкодування залізниці її витрат на пільгові перевезення пасажирів, - підкреслив Артем Миронович. - Завдяки успішній співпраці з місцевою держадміністрацією ці показники з року в рік збільшуються».

Зі свого боку голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій запевнив, що плідна взаємодія залізничників та місцевої влади триватиме й надалі.

«Це перший, але переконаний, що не останній проєкт, який дозволить покращити якість надання послуг пасажирам у приміському сполученні, розвинути такі пасажирські перевезення і збільшити їх обсяги на Хмельниччині», - зазначив очільник регіону.

Довідково

Рейкобус курсуватиме п’ять разів на тижень по буднях. Зі ст. Шепетівка вирушатиме о 04:03, прибуття на ст. Хмельницький о 08:00. Зі ст. Хмельницький відправлятиметься о 08:20, прибуття на ст. Кам’янець-Подільський об 11:34.

Зворотно вирушатиме о 14:00, в обласному центрі – о 17:10. Відправлення зі ст. Хмельницький о 17:24, прибуття на ст. Шепетівка о 21:27.

З детальним розкладом рейкобуса можна ознайомитися на офіційному сайті регіональної філії «Південно-Західна залізниця» www.swrailway.gov.ua, а також на залізничних вокзалах і станціях.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111